|

مهدی طائب:

هیچ کس فکر نمی کرد که یک روزی، مردم جهان غرب این گونه با ملت ایران همراه شوند

مسئول قرارگاه فرهنگی عمارگفت: اگر ایران در جنگ غزه و مقابله با سیاست‌های خصمانه اسرائیل مشارکت داشت تاکنون این اسرائیل از بین رفته و به تعبیری هفت کفن پوسانده بود. طائب افزود: هیچ کسی فکر نمی‌کرد که یک روزی جهان غرب، مردمش این گونه با ملت ایران همراه شوند و همان شعار‌های ملت ایران را مردم در راهپیمایی‌های فرانسه و پاریس فریاد بزنند.

 هیچ کس فکر نمی کرد که یک روزی، مردم جهان غرب این گونه با ملت ایران همراه شوند

به گزارش شبکه شرق، مسئول قرارگاه فرهنگی عمار با بیان این که از جمله دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ،شکستن انحصار خبری در دنیاست، گفت: با وجود تلاش دشمنان برای بایکوت خبری جنایت ها و تجاوز رژیم اشغالگر قدس در غزه ولی امروز با تلاش رسانه ای کشورمان در عرصه بین الملل، مردم جهان از ابعاد جنایت های این رژیم غاصب مطلع می شود.

حجت‌الاسلام مهدی طائب در مراسم بزرگداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت که در حسینیه الزهرا (س) شهر خواف برگزار شد، بیان کرد: بعد از فتنه، رهبرمعظم انقلاب فرمودند فتنه ۸۸، کشور را واکسینه کرد. طراحی دشمن در فتنه ۸۸ این بود که کل نظام جمهوری اسلامی را از بین ببرد.

مسوول قرارگاه فرهنگی عمار با بیان این که دستاوردهای حماسه نهم دی ماه به تدریج برای ما آشکار می شود گفت: به برکت بصیرت دینی و انقلابی مردم و حضور گسترده آنان در صحنه دفاع از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی که از جمله نتایج حماسه نهم دی ماه است دشمنان در اغتشاشات سال گذشته به اهداف خصمانه خود دست نیافتند.

طائب از جمله دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را شکستن انحصار خبری در دنیا برشمرد و افزود: با وجود تلاش دشمنان برای بایکوت خبری جنایت ها و تجاوز رژیم اشغالگر قدس در غزه ولی امروز با تلاش رسانه ای کشورمان در عرصه بین الملل، مردم جهان از ابعاد جنایت های این رژیم غاصب مطلع می شود.

مسوول قرارگاه فرهنگی عمار گفت: اگر ایران در جنگ غزه و مقابله با سیاست های خصمانه اسرائیل مشارکت داشت تاکنون این رژیم اشغالگر از بین رفته و به تعبیری هفت کفن پوسانده بود.

حجت الاسلام طائب افزود: هیچ کسی فکر نمی کرد که یک روزی جهان غرب، مردمش این گونه با ملت ایران همراه شوند و همان شعارهای ملت ایران را مردم در راهپیمایی های فرانسه و پاریس فریاد بزنند.

وی با اشاره به دستاوردهای عملیات طوفان الاقصی گفت: اسرائیل و آمریکا، برای مقاومت و حماس برنامه داشتند، بنابراین، عملیات طوفان الاقصی توسط حماس، یک عملیات پیش‌دستانه بود که شکست بزرگی را برای اسرائیل و آمریکا در منطقه رقم زد.

 

منبع: فارس
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها