|

اعتماد ملی در انتخابات مجلس خبرگان از حسن روحانی حمایت می‌کند؟

سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: اگر به جمع‌بندی برسیم که تعداد قابل توجهی از اعضای حزب در سراسر کشور می‌توانند در انتخابات شرکت کنند و زمینه رای‌آوری نیز دارند احتمال دارد که با چند حزب دیگر به فهرست مشترکی برسیم.

اعتماد ملی در انتخابات مجلس خبرگان از حسن روحانی حمایت می‌کند؟

 

به گزارش شبکه شرق، محمدصادق جوادی‌حصار، درباره برنامه حزب متبوعش در انتخابات پیش روی مجلس، گفت: از آنجا که اکثر اشخاصی عضو شورای مرکزی یا شوراهای مناطق اعتماد ملی ثبت‌نام نکردند و یا از فیلتر هیئت‌های اجرایی عبور نکردند، هنوز به لیستی که رضایت‌بخش ما باشد نرسیده‌ایم اما امکان آن منتفی نیست. اگر به جمع‌بندی برسیم که تعداد قابل توجهی از اعضای حزب در سراسر کشور می‌توانند در انتخابات شرکت کنند و زمینه رأی‌آوری نیز دارند احتمال دارد که با چند حزب دیگر به لیست مشترکی برسیم.

وی افزود: با همه این حرف‌ها بنای ما بر این بود که در انتخابات شرکت کنیم و امیدواریم با شرایط مناسب و رقابت شایسته حضور فعال داشته باشیم.

عبدالرضا داوری: حسن روحانی تایید صلاحیت خواهد شد /او می تواند رهبری یک جبهه فراگیر انتخاباتی را بدست گیرد

سخنگوی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه هنوز به تصمیم قطعی برای ارائه لیستی که واجد مختصات لازم برای رقابت باشد نرسیده‌ایم، اظهار کرد: تلاش و همفکری با دیگر احزاب نیز ادامه دارد و امیدوارم نتایج اعلامی بعدی توسط وزارت کشور لیست نیروهای مورد نظر ما را تامین کند. اگر به لیست برسیم حتما اعلام خواهیم کرد.

جوادی‌حصار درپاسخ به این پرسش که ستاد انتخاباتی حزب تشکیل نشده است؟ گفت: ستاد انتخاباتی حزب هنوز به معنای مصطلح آن تشکیل نشده اما همه جلساتی که ما داریم پیرامون موضوعات انتخابات است و درباره موضوعات مربوط به انتخاب صحبت می‌کنیم.

وی همچنین درباره برنامه حزب برای انتخابات خبرگان رهبری، افزود: انتخابات خبرگان رهبری فعلا اولویت حزب نیست و مجلس اولویت اول ما است. در مورد خبرگان رهبری فعلا فکر می‌کنیم که ببینیم مجموعه همفکران ما در تهران از جمله مجمع روحانیون مبارز، مجمع مدرسین و محققین به چه جمع‌بندی می‌رسند، اگر آنها جمع‌بندی ارائه کردند ما حتما از آن جمع‌بندی حمایت می‌کنیم.

سخنگوی حزب اعتماد ملی درباره حمایت حزب اعتماد ملی از حسن روحانی در انتخابات خبرگان گفت: احتمال حمایت ما از او بسیار زیاد است.

 

منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها