|

توصیه باهنر به اصلاح‌طلبان: با لیست اعتدالیون در انتخابات شرکت کنید

محمدرضا باهنر گفت: من خودم سیاسی هستم و طبیعی است که از لیست اصلاح‌طلبان دفاع نکرده و تبلیغی هم برایشان انجام ندهم. ورود اطلاح‌طلبان با لیست یا ورود اعتدالیون با لیست را برای مشارکت خوب می‌دانم.

توصیه باهنر به اصلاح‌طلبان: با لیست اعتدالیون در انتخابات شرکت کنید

به گزارش شبکه شرق، محمدرضا باهنر گفت: من خودم سیاسی هستم و طبیعی است که از لیست اصلاح‌طلبان دفاع نکرده و تبلیغی هم برایشان انجام ندهم. ورود اطلاح‌طلبان با لیست یا ورود اعتدالیون با لیست را برای مشارکت خوب می‌دانم.

بخش‌های مهم این مصاحبه را در ادامه می‌خوانید: 

شورای نگهبان باید با سعه‌صدر بیشتری صلاحیت‌ها را مورد بررسی قرار دهد. هر مقدار که تعداد نامزدهای انتخاباتی بیشتر باشند، قاعدتاً می‌تواند روی قضیه مشارکت تأثیر مثبت بگذارد و مشارکت را بالا ببرد.

 جریان‌های مختلف سیاسی و افرادی که در ساحت سیاست فعال هستند، هنوز عده‌ای از این افراد ثبت‌نام نکرده‌اند ولی آنهایی هم که ثبت‌نام کرده‌اند حتی جریانات وابسته به اصلاح‌طلبان و حزب اعتدالیون باید بتوانند لیست‌های قوی را عرضه بدارند. مشارکت با یک رقابت جدی می‌تواند کلید بخورد و مثمر‌ثمر شود.

من خودم سیاسی هستم و طبیعی است که از لیست اصلاح‌طلبان دفاع نکرده و تبلیغی هم برایشان انجام ندهم. ورود اطلاح‌طلبان با لیست  یا ورود اعتدالیون با لیست را برای مشارکت خوب می‌دانم. 

 

منبع: ایران
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها