|

بایدن و همسرش تصادف کردند

خبرگزاری رویترز گزارش داد، یک خودرو با یکی از خودروهای کاروان اسکورت جو بایدن که شامگاه یکشنبه از ستاد انتخاباتی خود در ویلمینگتون واقع در ایالت دِلاور بازمی‌گشت، تصادف کرد.

بایدن و همسرش تصادف کردند

به گزارش شبکه شرق، خبرگزاری رویترز گزارش داد، یک خودرو با یکی از خودروهای کاروان اسکورت جو بایدن که شامگاه یکشنبه از ستاد انتخاباتی خود در ویلمینگتون واقع در ایالت دِلاور بازمی‌گشت، تصادف کرد. اگرچه دو خودرو آسیب دیدند اما آسیبی به رئیس‌جمهور آمریکا وارد نشد.

این حادثه برای کاروان خودرویی جو بایدن و همسرش جیل بایدن در مسیر بازگشت از کارزار انتخاباتی رخ داد.

بنابر آنچه سرویس مطبوعاتی کاخ سفید گزارش داد، جو بایدن و بانوی اول آمریکا ساعت ۸:۰۷ شب به وقت محلی از ستاد انتخاباتی «بایدن-هریس۲۰۲۴» خارج شدند. آن‌ها پس از صرف شام با اعضای کارزار انتخاباتی خود از این مقر خارج شدند و در مرکز شهر ویلمینگتون که بارانی هم بوده، تصادف کردند.

طبق این گزارش، یک خودرو چهار در نقره‌ای با پلاک دِلاور به یکی از خودروهای شاسی‌بلند کاروان جو بایدن برخورد کرد و فورا اعضای سرویس امنیتی از جو بایدن محافظت کردند. این خودرو نقره‌ای که از قسمت سپر آسیب دید، فورا توسط افسران امنیتی محاصره شد. آن‌ها اسلحه را بر روی سر راننده قرار دادند درحالیکه او دستان خود را به نشانه تسلیم بالا گرفته بود.

طبق گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا که مسئول حفاظت از مقامات ارشد این کشور است، اعلام کرد که حادثه برخورد یک خودرو با کاروان انتخاباتی جو بایدن، «عمدی» نبوده است.

 

منبع: ایسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها