|

علی مطهری: نه تایید و ردصلاحیت برایم مهم است، نه سرلیست بودن

علی مطهری در باره علت نامزدی‌اش در دوره فعلی انتخابات به جهان نیوز گفت:خودم مشتاق نبودم. نماینده‌های قدیم، آنهائی که با ما همدوره بودند، خیلی از آنها تماس گرفتند و افراد دیگری هم گفتند که بیایید ممکن است در مشارکت تاثیر بگذارد و شاید لیست دهیم و می‌خواهیم شما باشید .

علی مطهری: نه تایید و ردصلاحیت برایم مهم است، نه سرلیست بودن

به گزارش شبکه شرق، او افزود: من واقعاً مردد بودم و بالاخره آمدم. الان هم مهم نیست، اگر هم رد صلاحیت کنند می‌گوییم ما آمدیم به عنوان انجام وظیفه که شاید مقداری در مشارکت مردم تاثیرگذار باشد، حالا هم گله‌ای نداریم.

مطهری در باره میزان مشارکت در انتخابات گفت: مردم در مجموع ناراضی هستند به خاطر همین گرانی‌ها و اینکه در اداره زندگی‌شان دچار سختی هستند. اگر دولت می‌توانست در همین چند ماه اخیر کاری کند که نشان دهد به نوعی تورم را کنترل کرده و قیمت‌ها از یک حدی بالاتر نمی‌رود، مقداری مردم امیدوار می‌شدند و در مشارکت مردم در انتخابات تاثیرگذار بود».

وی درباره سرلیست شدن از سوی طیف اعتدال و اصلاحات گفت: به طور کلی در همه دوره‌های انتخابات برای من خیلی مهم نبوده که در کدام لیست باشم، و معمولاً خود آن‌ها انتخاب می‌کردند. برای من مهم نیست چرا که این دسته‌بندی‌ها را اصیل نمی‌دانم و این طور نیست که بگوییم یک مبانی فکری باعث شده که این دسته‌بندی‌ها ایجاد شود. بیشتر ناشی از رقابت سیاسی و کسب قدرت است و لذا برای من خیلی فرقی نمی‌کند.

 

منبع: خبر آنلاین
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها