|

علیرضا پناهیان استاد حوزه:

وقت آن است که به مردم فلسطین شعار مختار را بدهیم / در موضع انتقام قرار گرفتیم

علیرضا پناهیان گفت: شاید وقت شعار «هیهات منا الذله» گذشته باشد و به جایش باید شعار مختار را بدهیم، «یا منصور اَمِت» یعنی ای که یاری شدی بکش! ما از مرحله شهادت‌طلبی فراتریم و در موضع انتقام قرار گرفتیم.

وقت آن است که به مردم فلسطین شعار مختار را بدهیم / در موضع انتقام قرار گرفتیم

به گزارش شبکه شرق، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان در گفتار اخیر خود که چندی پیش بیان کرد با اشاره به تحولات منطقه، مرحله پیشروی جبهه مقاومت را ترسیم کرد و گفت: یک زمانی خواهد رسید که اسرائیل از صفحه روزگار محو می‌شود، چرا آن زمان، زمان ما نباشد؟

یک زمانی خواهد رسید که آخرین جلسات مرگ بر اسرائیل است. یک زمانی فلسطینیان آخرین شهدای خود را تقدیم خواهند کرد. یک زمانی خواهد رسید که شاهد آخرین توان پوشالی اسرائیل خواهیم بود.

وی افزود: دیگر دورانِ یهود صهیونیسم به سر آمده است، شاید وقت شعار «هیهات منا الذله» گذشته باشد و به جایش باید شعار مختار را بدهیم، «یا منصور اَمِت» یعنی ای که یاری شدی بکش! ما از مرحله شهادت‌طلبی فراتریم و در موضع انتقام قرار گرفتیم.

شاید شعار مرگ بر اسرائیل برایمان یک زمانی خاطره شود. امروز جمجمه اسرائیل شکسته و شیشه عمرش ترک برداشته است. وقت آن است که به مردم فلسطین بگوییم یا منصور اَمت.

 

منبع: فارس