|

آمنه‌سادات ذبیح‌پور:

با شکایت من، سپیده قلیان به ۱۵ ماه حبس محکوم شد

آمنه‌سادات ذبیح‌پور خبرنگار خبرگزاری صداوسیما می گوید بالاخره پس از چهار سال رای دادگاه علیه سپیده قلیان به دلیل اتهامی که به من وارد کرده بود، صادر شد. او گفته است: طبق رای دادگاه، ۱۵ ماه حبس برای وی در نظر گرفته شده که البته ممکن است به دادگاه تجدیدنظر برود.

 با شکایت من، سپیده قلیان به ۱۵ ماه حبس محکوم شد

به گزارش شبکه شرق، آمنه‌سادات ذبیح‌پور خبرنگار خبرگزاری صداوسیما می‌گوید بالاخره پس از چهار سال رای دادگاه علیه سپیده قلیان به دلیل اتهامی که به من وارد کرده بود، صادر شد. او گفته است: طبق رای دادگاه، ۱۵ ماه حبس برای وی در نظر گرفته شده که البته ممکن است به دادگاه تجدیدنظر برود. 

این اظهارات را باشگاه خبرنگاران از آمنه سادات ذبیح پور نقل کرده و از قول او نوشته است:  پرونده این شکایت مربوط به سال ۹۸ است که به من تهمت زد در زندان بعد از ساعتها شکنجه متنی را جلوی او گذاشتم تا بخواند اما شکایت جدیدی هم بر ضد او تنظیم خواهد شد زیرا سال گذشته هم به دروغ به رسانه‌های بیگانه اعلام کرد که من در زندان با نام خانم عسگری مشغول به شکنجه زندانیان هستم. 

ذبیح پور گفته است: شکایت کردم تا مردم متوجه دروغ این افراد شوند؛ افرادی که بازوی رسانه های بیگانه در داخل کشور شدند؛ به نظر می رسید پرداختن به پشت پرده این افراد می تواند سواد رسانه ای مردم را بالا ببرد.

 

منبع: انتخاب
 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟
  • رضاخواه: در اعتراض به تبانی‌ها برای لاپوشانی تخلفات، از هیئت تحقیق و تفحص استعفا دادم
  • نگاهی به روز اقتصادی صحن و تحلیل تصمیم اقتصادی مجلس برای مقابله با بنگاه‌داری بانک‌ها در گفت‌وگو با نمایندگان