|

رهبر انقلاب با کارگران در هفته کار و کارگر دیدار می‌کند

معاون فرهنگی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دیدار کارگران با رهبر انقلاب در یکی از روزهای هفته کار و کارگر یعنی از ۵ تا ۱۱ اردیبهشت خبر داد.

رهبر انقلاب با کارگران در هفته کار و کارگر دیدار می‌کند

به گزارش شبکه شرق، محمد چکشیان، معاون فرهنگی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست خبری به مناسبت هفته کار و کارگر  (۱۱ اردیبهشت‌‌) با بیان اینکه کارگران به عنوان ستون فقرات تولید در کشور به شمار می‌روند گفت: جامعه کارگری با تقدیم 14 هزار شهید کارگر در انقلاب و دفاع مقدس نقش داشته و به عنوان سرمایه انسانی در فرایند تولید و اقتصاد اثرگذار است.

معاون فرهنگی وزیرکار با اشاره به اینکه  در حال حاضر جامعه کار و تولید ۱۴ میلیون نفر هستند اظهار داشت:  جامعه کارگری با  خانواده‌هایشان بیش از ۴۰ میلیون نفر یعنی حدود ۵۰ درصد کشور را تشکیل می‌دهند.

وی گفت: مؤلفه‌هایی که در ارتقای فرهنگ کار و تلاش مؤثر است، شامل ارتقای منزلت کارگر علاوه بر آن مؤلفه‌های فرهنگی کار مانند وجدان کار، مهارت‌افزایی، مشارکت و تعاون در کار مدنظر است.

معاون فرهنگی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در هفته کار و کارگر در اولین روز، جامعه کارگری به همراه وزیر کار با آرمان‌های امام خمینی(ره) تجدید میثاق می‌کند. همچنین امسال در قالب جشنواره امتنان در مجموع 24 کارگر نمونه و نخبه و گروه‌های کاری و واحدهای نمونه برتر معرفی می‌شوند که شامل ۹ کارگر نمونه همچنین سه گروه کاری نمونه در مجموع شامل ۱۴ نفر و ۶ واحد تولیدی نمونه در حضور رئیس‌جمهور معرفی و تقدیر خواهند شد.

چکشیان همچنین از دیدار کارگران با رهبر انقلاب در یکی از روزهای هفته کار و کارگر یعنی از ۵ تا ۱۱ اردیبهشت خبر داد.

 

منبع: تسنیم
 
  • «شرق» از نشست فصلی شورای حکام و کنفرانس خبری رافائل گروسی در مورد حل چالش‌ها با تهران گزارش می‌دهد
  • «شرق» در گفت‌وگو با کارشناسان، تداوم تنش در مناسبات آذربایجان-ایران و دلایل تنش‌زایی‌های همسایه را بررسی می‌کند
  • گزارشی از رونمایی موشک هایپرسونیک با برد ۱۴۰۰ کیلومتری در حضور رئیس‌جمهوری و بازخوانی بازخوردهای جهانی آن