|

برگزاری بازی معوقه لیگ برتر در تبریز

تراکتور – سپاهان؛ جنجال پیش از سوت

‌مدیران دو باشگاه تراکتور و سپاهان پیام‌هایی جنجالی را پیش از رویارویی دو تیم در فضای مجازی منتشر کرده‌اند. مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران از امروز، پانزدهم فروردین‌ فعالیت خود را با برگزاری دو مسابقه معوقه از سر خواهد گرفت که یکی از این دو دیدار، تیم‌های تراکتور تبریز و سپاهان اصفهان باید در مسابقه‌ای معوقه از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران برابر هم صف‌آرایی کنند؛

تراکتور – سپاهان؛ جنجال پیش از سوت

‌مدیران دو باشگاه تراکتور و سپاهان پیام‌هایی جنجالی را پیش از رویارویی دو تیم در فضای مجازی منتشر کرده‌اند. مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران از امروز، پانزدهم فروردین‌ فعالیت خود را با برگزاری دو مسابقه معوقه از سر خواهد گرفت که یکی از این دو دیدار، تیم‌های تراکتور تبریز و سپاهان اصفهان باید در مسابقه‌ای معوقه از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران برابر هم صف‌آرایی کنند؛ آن‌هم درحالی‌که تراکتور در جدول رده‌بندی با کسب 38 امتیاز از 20 مسابقه در رتبه سوم است و سپاهان هم با 37 امتیاز از 19 دیدار در رتبه چهارم جدول نامش به چشم می‌خورد و سه امتیاز جدال روز چهارشنبه برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است. تراکتور و سپاهان همواره در تاریخ لیگ برتر جدال‌‎هایی جذاب و البته جنجالی داشته‌اند و به نظر می‌رسد نبرد پیش‌روی شاگردان پاکو خمس و ژوزه مورایس هم می‌تواند جدالی پرهیجان و پراتفاق باشد. در حالی این مسابقه قرار است به میزبانی ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شود که آخرین دوئل این دو تیم به میزبانی این ورزشگاه که با برتری یک‌گله تراکتور به پایان رسید، با حواشی پرشماری همراه بود و حالا در آستانه رویارویی دوباره دو تیم، حواشی زیادی در فضای مجازی درباره این مسابقه ایجاد شده است.

لیرزاندازی کنند، تیم را بیرون می‌کشیم

رضا فتاحی، مدیر تیم سپاهان، روشن‌کننده آتش حواشی دوئل طلایی‌پوشان اصفهانی برابر تراکتور تبریز بود. فتاحی در صحبت‌هایش با اشاره به حواشی دیدار قبلی برابر تراکتور در تبریز، ادعایی جنجالی را مطرح کرد و گفت: «لازم است این موضوع را متذکر شویم که در صورت تکرار اتفاقات مشابه، در هر دقیقه از مسابقه که باشد، تیم را از زمین بیرون می‌کشیم و تبعات آن را کسانی قبول کنند که باعث ایجاد چنین شرایطی برای مسابقه شدند». مدیر تیم سپاهان همچنین خواهان برگزاری مسابقه با استفاده از تکنولوژی VAR شد که البته این موضوع به تأیید کمیته داوران نرسیده است.

اینجا لیگ محلات نیست که تیم‌تان را بیرون بکشید

رضا کرمانشاهی، معاون اجرائی باشگاه تراکتور تبریز، به مصاحبه جنجالی رضا فتاحی واکنش نشان داد و با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود، نسبت به حواشی دیدارهای حساس برگزارشده در اصفهان کنایه زد و درباره موضع فتاحی برای بیرون‌کشیدن تیم سپاهان از زمین مسابقه هم حمله تندی به مدیر تیم اصفهانی کرد و در صفحه شخصی خود عنوان کرد که دوستان بعد از جریمه سنگین و افتضاح مدیریتی فکر می‌کنند که در لیگ محلات بازی می‌کنند و صحبت از بیرون‌کشیدن تیم انجام می‌دهند.

مظفری‌زاده و مدیر رسانه‌ای‌ها هم وارد دعوا شدند

کریم جمالی، مدیر رسانه‌ای تراکتور، با انتشار ویدئویی از حواشی دیدارهای خانگی سپاهان نسبت به اظهارات فتاحی واکنش نشان داد و در ادامه، سعید مظفری‌زاده، سرپرست تیم تراکتور با کنایه به سپاهانی‌ها، مدعی شد که تراکتوری‌ها بعد از میزبانی از مسابقات پرتماشاگر در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حاضرند به سایر باشگاه‌ها درست مدیریت و میزبانی بدهند! بعد از استوری جنجالی مظفری‌زاده، محمدصادق میرصالحیان، مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان با انتشار نظر کارشناسی مظفری‌زاده درباره فصل گذشته، توضیح داد که خودِ او خواهان توقف بازی فصل گذشته بوده است! با توجه به حواشی به‌وجودآمده، باید دید در دوئل چهارشنبه‌شب چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و سرنوشت بازی چه خواهد بود و بعد از آن کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به تنش‌های ایجادشده از سوی مسئولان دو تیم چه واکنشی نشان می‌دهد.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها