|

انتقال هیجان‌انگیز در آستانه نهایی‌شدن

طارمی برای سفر به میلان آماده می‌شود

ستاره 31‌ساله فوتبال ایران، در آستانه پیوستن به تیم اینتر قرار گرفته و به نظر می‌رسد انتقال او در بازار زمستانه انجام خواهد شد. به گزارش فوتبال 360، مهدی طارمی در طول سال گذشته به‌واسطه عملکرد درخشان خود در تیم پورتو‌ که توانست به عنوان آقای گلی لیگ برتر پرتغال دست پیدا کند، سوژه بازار نقل‌وانتقالات تابستانه بود و حتی بحث حضورش در میلان نیز به میان آمد و در‌حالی‌که تصور می‌شد او از ابتدای فصل در سری‌ آ ایتالیا به میدان برود و مهاجم میلان باشد، در نهایت، این انتقال مهم منتفی و مهدی طارمی در پورتو ماندنی شد.

طارمی برای سفر به میلان آماده می‌شود

ستاره 31‌ساله فوتبال ایران، در آستانه پیوستن به تیم اینتر قرار گرفته و به نظر می‌رسد انتقال او در بازار زمستانه انجام خواهد شد. به گزارش فوتبال 360، مهدی طارمی در طول سال گذشته به‌واسطه عملکرد درخشان خود در تیم پورتو‌ که توانست به عنوان آقای گلی لیگ برتر پرتغال دست پیدا کند، سوژه بازار نقل‌وانتقالات تابستانه بود و حتی بحث حضورش در میلان نیز به میان آمد و در‌حالی‌که تصور می‌شد او از ابتدای فصل در سری‌ آ ایتالیا به میدان برود و مهاجم میلان باشد، در نهایت، این انتقال مهم منتفی و مهدی طارمی در پورتو ماندنی شد. بااین‌حال، طارمی نتوانست نیم‌فصل موفقی را در جمع شاگردان سرجیو کونسیسائو پشت‌سر بگذارد. او در این فصل با وجود آنکه 24 بار برای پورتو (در تمامی رقابت‌ها) به میدان رفته، اما توانسته تنها شش بار برای پورتویی‌ها گل بزند و ناکام در تکرار عملکرد درخشان خود در فصل گذشته بوده است. با این وجود، همچنان مهدی طارمی سوژه بازار نقل‌وانتقالات است و حالا در بازار زمستانه، او مورد توجه است و در ماه‌های گذشته گمانه‌زنی‌های پرشماری درباره پیوستنش به اینتر مطرح شده بود که حالا به نظر می‌رسد ستاره ایرانی بیش‌از‌پیش به این انتقال هیجان‌انگیز نزدیک شده است.

ستاره ایرانی با قراردادی 1+2‌ ساله در راه اینتر؟

فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی، بامداد دیروز (چهارشنبه) آخرین خبرها درباره انتقال ستاره ایرانی را پوشش داد و در‌این‌باره در صفحه توییتری خود نوشت: «اینتر به توافق برای جذب مهدی طارمی به‌عنوان بازیکن آزاد در ماه جولای نزدیک است. قرارداد دو‌ساله با گزینه تمدید برای فصل‌ سوم خواهد بود. بحث درباره جزئیات نهایی پس از جام ملت‌های آسیا انجام خواهد شد تا توافق انجام شود». طارمی این روزها در اردوی تیم ملی حضور دارد و در دیدار اول تیم ملی در جام ملت‌های آسیا عملکرد پرنوسانی داشت اما امیدوار به درخشش در این رقابت‌های مهم است. ستاره ایرانی تا پایان فصل جاری رقابت‌های باشگاهی تحت قرارداد باشگاه پورتو پرتغال است اما گفته می‌شود اینتری‌ها در تلاش هستند تا بتوانند پیش از شروع فصل جدید، با مدیران باشگاه پرتغالی به توافق برسند و او را در بازار زمستانه به تیم خود منتقل کنند. اینتری‌ها در خط حمله خود لائوتارو مارتینز، مارکوس تورام و مارکو آرناتوویچ را در اختیار دارند، با‌این‌حال گفته می‌شود مسئولان باشگاه ایتالیایی در تلاش برای تقویت خط حمله هستند و می‌خواهند مهدی طارمی را در بازار زمستانه به فهرست‌شان اضافه کنند که باید دید این انتقال هیجان‌انگیز سرانجام رقم خواهد خورد یا تا پایان فصل جاری، طارمی در تیم پورتو خواهد ماند و بعد از پایان قراردادش با باشگاه پرتغالی، به سراغ انتخاب یک تیم جدید می‌رود.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها