|

آمار ترسناک النصر عربستان برای پرسپولیس

تیم فوتبال النصر در پنجمین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ به مصاف تیم پرسپولیس خواهد رفت. «لوئیس کاسترو» سرمربی تیم النصر برای این بازی تمام بازیکنان خود را در اختیار دارد و دغدغه‌ای از این بابت ندارد.

آمار ترسناک النصر عربستان برای پرسپولیس

به گزارش مهر، تیم فوتبال النصر در پنجمین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ به مصاف تیم پرسپولیس خواهد رفت. «لوئیس کاسترو» سرمربی تیم النصر برای این بازی تمام بازیکنان خود را در اختیار دارد و دغدغه‌ای از این بابت ندارد. النصر که تقریبا صعود خود را به عنوان صدرنشین گروه E به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا قطعی کرده است، با خیالی آسوده به مصاف شاگردان یحیی گل‌محمدی می‌رود. النصر اگر تنها یک امتیاز از دو بازی باقی‌مانده خود در آسیا به دست آورد، می‌تواند به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شود. این تیم چهار روز پس از دیدار با پرسپولیس باید در لیگ حرفه‌ای عربستان به مصاف الهلال که دیداری بسیار مهم برای آنها تلقی خواهد شد، برود. الهلال و النصر به ترتیب با ۳۸ و ۳۴ امتیاز در مکان‌های اول و دوم جدول لیگ حرفه‌ای عربستان قرار گرفته‌اند و این دیدار می‌تواند حکم مرگ و زندگی را برای هر دو تیم داشته باشد. النصر پنج دیدار اخیر خود در لیگ عربستان را با بُرد پشت سر گذاشته است و کاسترو نمی‌خواهد به همین راحتی رکورد صددرصد پیروزی‌های خود در بازی‌های اخیر را از بین ببرد.

 «اندرسون تالیسکا»، «کریستیانو رونالدو» و «سادیو مانه» سه مهاجم اصلی این تیم در چهار بازی آسیایی روی هم رفته ۱۰ گل به ثمر رسانده‌اند. در طرف مقابل، پرسپولیسی‌ها در چهار بازی خود تنها چهار گل وارد دروازه حریفان کرده‌اند که نشان می‌دهد سه بازیکن خارجی النصر به تنهایی 2.5‬ برابر کل تیم پرسپولیس در آسیا گل زده‌اند. طبق اعلام سایت‌های آماری، النصر در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا تا پیش از دیدار با پرسپولیس 8.7‬ امتیاز کسب کرده و کریستیانو رونالدو با میانگین 11.8‬ امتیاز، بهترین آمار را در بین سایر هم‌تیمی‌های خود داشته است. در صورتی که کاسترو در دیدار با پرسپولیس از ترکیب اصلی تیم خود استفاده کند، خط دفاع و دروازه سرخ‌پوشان کار راحتی را در مقابل بازیکنان آماده النصر نخواهد داشت.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها