|

خودکشی یک جوان در ایستگاه شریعتی متروی مشهد

مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد جزئیات اقدام به خودکشی یک مرد جوان در ایستگاه شریعتی خط دوی متروی مشهد را اعلام کرد.

خودکشی یک جوان در ایستگاه شریعتی متروی مشهد

به گزارش شبکه شرق، مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: یک فقره اقدام به خودکشی در ایستگاه شریعتی خط ۲ متروی مشهد اتفاق افتاد.

مرتضی مهاجر توقف چند دقیقه‌ای خط دو قطار شهری را در ظهر امروز (پنجشنبه، ۲۸ دی ماه ۱۴۰۲) به دلیل وقوع خودکشی توسط یک شهروند در این خط عنوان کرد.

مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: هم اینک فعالیت خط ۲ در حال انجام است و شهروندان در حال دریافت سرویس حمل و نقل هستند.

او  افزود: در ساعت ۱۴:۵۰ امروز، پنجشنبه، یک فقره اقدام به خودکشی در ایستگاه شریعتی خط ۲ متروی مشهد اتفاق افتاد.

مهاجر ادامه داد: این شهروند آقا که ۳۰ ساله است، در هنگام ورود قطار به ایستگاه خود را به داخل ریل پرتاب کرده و متاسفانه با قطار برخورد می‌کند.

مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد افزود: پس از این اقدام، مأموران ایستگاه بلافاصله وی را از زیر قطار خارج کرده و با اورژانس ۱۱۵ مشهد تماس حاصل می‌کنند.

او تاکید کرد: خوشبختانه این خودکشی، ناموفق بوده است و این شهروند با علائم حیاتی توسط تکنسین‌های اورژانس راهی یکی از مراکز درمانی می‌شود؛ اکنون نیز شرایط عمومی این فرد پایدار گزارش شده است.

مهاجر در مورد انگیزه‌های این فرد از اقدام به خودکشی تصریح کرد: گزارشی مبنی بر دلایل این شهروند برای اقدام به این عمل در دست ما نیست.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها