|

دریافت تندیس برگزیده دومین اجلاس یکصد برند ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی

دکا پیشرو در انجام مسئولیت‌های اجتماعی

هلدینگ دکا در دومین اجلاس سراسری یکصد برند ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی، تندیس برگزیده را دریافت کرد.

دریافت تندیس برگزیده دومین اجلاس یکصد برند ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی

 

مدیر روابط عمومی و ارتباطات هلدینگ دکا با اعلام این خبر گفت: این رویداد ملی همزمان با روز صنعت و معدن با حضور فعالان و چهره‌های اقتصادی و مدیران برندهای برتر کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد. در این رویداد، شرکت‌ها، برندها و مجموعه‌هایی که اقدامات ماندگار و ارزشمندی در حوزه مسئولیت اجتماعی انجام داده‌اند، مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی دکا، محمدعلی یاری اظهار داشت: هلدینگ دکا از جمله مجموعه‌هایی بود که به دلیل انجام فعالیت‌های گسترده در حوزه مسئولیت اجتماعی، لوح تقدیر و تندیس برگزیده رویداد را دریافت کرد.

وی درخصوص فعالیت‌های هلدینگ دکا در حوزه مسئولیت اجتماعی که منجر به دریافت این تندیس شد، گفت: یکی از این اقدامات ویژه احداث نخستین مرکز خدماتی-رفاهی ویژه رانندگان و سفیران شبکه لجستیک به عنوان نمونه‌ای بی‌نظیر در کشور است. در این مرکز کلیه امکانات از جمله خدمات درمانی، رستوران و پذیرایی، استراحتگاه، حمام، خشکشویی، لباسشویی، آرایشگاه و ... برای رانندگان و خانواده‌های آنان رایگان است و فضاهای بازی، ورزش و سرگرمی برای فرزندان رانندگان نیز پیش‌بینی شده است. از دیگر اقدامات برجسته دکا در حوزه مسئولیت اجتماعی، خدمات‌رسانی به بیماران درگیر سرطان و خانواده‌های آنان از طریق مرکز کنترل سرطان ایرانیان( مکسا) است که دکا بخشی از توان و ظرفیت لجستیکی خود را برای خدمات حمل و نقل بیماران دارای شرایط خاص، جا به جایی و انبارداری تجهیزات پزشکی از جمله تخت بیمار، دستگاه اکسیژن، ویلچر و .. اختصاص داده و به بیش از 2700 خانواده درگیر سرطان کمک کرده است.

مدیر روابط عمومی هلدینگ دکا، ادامه داد: احداث ایستگاه آتش‌نشانی، انجام فرآیند هوم دلیوری به منظور ارسال کالا و محصول خریداری شده به درب منزل مصرف‌کننده به صورت کاملاً رایگان و با پوشش گسترده کشوری، از دیگر اقدامات مهم هلدینگ دکا در زمینه مسئولیت اجتماعی است.

یاری، همچنین اضافه کرد: دکا در زمینه محیط زیست نیز اقدامات زیادی انجام داده است که از آن جمله می‌توان به سرمایه‌گذاری کلان در حوزه خرید ناوگان ملکی و کاهش آلاینده‌های زیست محیطی از این طریق، کاهش ردپای کربنی با نوسازی ناوگان، استفاده از مایع Adblue در سوخت ناوگان حمل با هدف کاهش آلاینده‌ها در راستای اصول جدید زیست محیطی، کاهش میزان سوخت و آلایندگی با استفاده از ناوگان با استاندارد Euro 4، تجهیز و ایزوله‌سازی تعمیرگاه روانکارها با نظارت کامل تیم‌ها و متخصصان HSE با هدف به حداقل رساندن میزان فاضلاب وارده به محیط زیست، مدیریت ضایعات و تفکیک مواد قابل بازیافت، توسعه نرم‌افزارهای مرتبط با انبارداری و حمل به منظور کاهش مصرف انرژی‌های تجدیدناپذیر، استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات حمل و بارگیری با کمترین میزان آلایندگی و اصلاح فرآیندها و کاهش 40 درصدی مصرف کاغذ اشاره کرد.

گفتنی است نماینده ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس شورای تحول و پیشرفت وزارت صمت، معاون سازمان بازرسی کل کشور، دبیر فراکسیون سازمان‌های مردم‌نهاد مجلس، دبیر اجرایی انجمن علمی کارآفرینی کسب و کار‌های نوین ایران و مشاور عالی صندوق توسعه ملی، رئیس سازمان متخصصین و مدیران ایران و رئیس هیات ‌مدیره انجمن صنفی مدیران مراکز دانش‌بنیان از مسئولان حاضر در این اجلاس بودند که تندیس مجموعه‌های برتر را اهدا کردند.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها