|

ماجرای تکان‌دهنده خودکشی و مرگ مشکوک بلاگر معروف اینستاگرام در تجریش

با اعلام مرگ مشکوک زن جوانی در محله تجریش، به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، تیم تحقیق راهی محل حادثه شدند و جسد زن جوان بلاگری را مشاهده کردند که براثر مصرف قرص برنج، خودکشی کرده بود.

ماجرای تکان‌دهنده خودکشی و مرگ مشکوک بلاگر معروف اینستاگرام در تجریش

به گزارش شبکه شرق، بلاگر اینستاگرام معروف که با انتشار استوری‌های متعدد در فضای مجازی تهدید به خودکشی کرده بود، به زندگی خود پایان داد و بدین ترتیب تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

بعدازظهر روز دوشنبه «یازدهم تیرماه»، مرگ مشکوک زن جوانی در محله تجریش، به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش داده شد.

تیم تحقیق با دستور قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد زن جوان بلاگری را مشاهده کردند که براثر مصرف قرص برنج خودکشی کرده بود.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد زن جوان بلاگری را مشاهده کردند که براثر مصرف قرص برنج خودکشی کرده بود.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، احتمالا زن جوان که با نامزد بلاگر خود از شمال راهی تهران بوده دچار اختلاف و در مسیر از خودروشان پیاده شده و سپس به قصد خرید قرص راهی ناصر خسرو شده است؛ بررسی‌های بیشتر هم نشان می‌داد که زن جوان هنگامی که داشته به خیابان ناصرخسرو می‌رفته در مسیر استوری گذاشته و طلب حلالیت کرده است! همچنین مرد قرص فروش نیز او را تا تجریش همراهی کرده است.

بدین ترتیب مرد قرص فروش هدف تحقیق قرار گرفت و ماجرا را اینطور به تیم جنایی توضیح داد: متوفی هنگامی که به ناصرخسرو آمد در خواست قرص برنج کرد، اما در آن موقع قرص موردنظر را نداشتم به‌خاطر همین موضوع و با اصرار خودش رفتیم تا قرص تهیه کنیم، اما هنگامی که بازگشتیم گاری‌ام را به سرقت برده بودند من که شاکی شدم او مدعی شد، قرص را نمی‌خورد فقط می‌خواهد مرد جوانی را بترساند.

او ادامه داد: زن جوان در خواست کرد تا با یکدیگر به تجریش برویم و پول را آنجا به من بدهد، اما ناگهان در محل موردنظر جلوی چشمان مرد جوان قرص را خورد و حالش بد شد؛ او خیلی زود به بیمارستان منتقل شد، اما اقدامات کادر درمان فایده‌ای نداشت و روی تخت بخش اورژانس به کام مرگ فرورفت.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم و بیمارستان، تیم تحقیق از سوی بازپرس جنایی مأموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی بررسی‌های خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

با قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات تیم جنایی همچنان ادامه دارد.

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها