|

هشدار مهم آموزش و پرورش تهران درباره جریمه این مدارس

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه ۴۲.۵ درصد سقف افزایش شهریه مدارس غیردولتی در سال ۱۴۰۳-۱۴۰۴ بوده است گفت: این میزان برای همه مدارس صدق نمی‌کند، تنها برای برخی از مدارسی است که شهریه پایه آن‌ها اشکال داشته و باید ایرادات آنان برطرف می‌شد.

هشدار مهم آموزش و پرورش تهران درباره جریمه این مدارس

به گزارش شبکه شرق، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه مدارسی که از قانون شهریه پیروی نکنند، طبق تصمیم شورای نظارت بر مدارس غیردولتی با آنان برخورد می‌شود گفت: براساس تصمیم شورا، این مدارس به پرداخت جریمه نقدی نیز ملزم می‌شوند.

مسعود بهرامی با بیان اینکه ۴۲.۵ درصد سقف افزایش شهریه مدارس غیردولتی در سال ۱۴۰۳-۱۴۰۴ بوده است گفت: این میزان برای همه مدارس صدق نمی‌کند، تنها برای برخی از مدارسی است که شهریه پایه آن‌ها اشکال داشته و باید ایرادات آنان برطرف می‌شد.

وی با بیان اینکه از ایرادات وارده، تامین نشدن حقوق معلم و ارائه نشدن خدمات خوب به دانش‌آموزان بود افزود: این تعیین سقف شهریه بابت رفع مشکلات بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه در قانون جدید مدرسه‌ای که از میزان شهریه مصوب تخلف کند و بیش از میزان تعیین شده دریافت کند علاوه بر اینکه در شورای نظارت با آن برخورد می‌شود، به پرداخت جرایم نقدی ملزم می‌شود ادامه داد: این مدارس هم شهریه را برمی‌گردانند، هم براساس تصمیم شورای نظارت بر مدارس غیردولتی، جرائم نقدی خواهند داشت.

بهرامی در پسخ به اینکه شهریه برخی از مدارس غیردولتی در سامانه قید نشده است اظهارکرد: دانش‌آموزان بر اساس شهریه علی‌الحساب سال گذشته ثبت‌نام می‌کنند و بعد از زمان ابلاغ شهریه، مابه التفاوت را پرداخت می‌کنند

 

منبع: ایسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها