|

انهدام یک شرکت هرمی و دستگیری ۱۰ متهم

فرمانده انتظامی محمودآباد گفت: پس از تحقیقات فنی پلیسی با اخذ دستور قضایی، ماموران پلیس آگاهی شهرستان وارد ویلای مذکور شده و ۱۰ نفر از اعضاء یک شرکت کلاهبرداری هرمی را در آنجا دستگیر و تعدادی دفاتر آموزشی و چند عدد گوشی از آنان کشف شد.

انهدام یک شرکت هرمی و دستگیری ۱۰ متهم

به گزارش شبکه شرق، فرمانده انتظامی محمودآباد از دستگیری ۱۰ نفر از اعضا یک شرکت کلاهبرداری هرمی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس مازندران، سرهنگ محمود حسین زاده روز شنبه گفت: در پی کسب خبری مبنی بر رفت و آمد مشکوک عده ای جوان به ویلایی در یکی از مناطق شهر محمودآباد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیقات فنی پلیسی با اخذ دستور قضایی، ماموران پلیس آگاهی شهرستان وارد ویلای مذکور شده و ۱۰ نفر از اعضاء یک شرکت کلاهبرداری هرمی را در آنجا دستگیر و تعدادی دفاتر آموزشی و چند عدد گوشی از آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی محمودآباد تصریح کرد: مسوول این گروه که دارای سابقه فعالیت در استان های همجوار نیز بوده در فضای مجازی با وعده درآمد ماهیانه افراد را به ترغیب به شرکت در این گروه می کرد بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرد.

سرهنگ حسین زاده با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند به جوانان توصیه کرد: فریب افراد در فضای مجازی و وعده های توخالی آنان را نخورند تا به دردسر نیافتند.

منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها