|

سرقت در پایانه جنوب با بیهوش‌کردن مسافران/ سارق دستگیر شد

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اعلام کرد: متهم ۳۵ ساله که کارگر سوپرمارکتی در ترمینال جنوب بوده است، مسافرانی که برای استراحت و صرف چای و آبمیوه به این فرد مراجعه می‌کردند، پس از بیهوش کردن آنها با ریختن دارو در نوشیدنی شأن، لوازم قیمتی، تلفن همراه و وجه نقد آن‌ها را سرقت می‌کرد.

سرقت در پایانه جنوب با بیهوش‌کردن مسافران/ سارق دستگیر شد

به گزارش شبکه شرق، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای در پایانه جنوب خبر داد و گفت: داروی بیهوشی، شیوه سارق حرفه‌ای برای سرقت لوازم مسافران بود.

سرهنگ علی قاسم پور گفت: درپی مراجعه یکی از شهروندان مبنی بر سرقت لوازم شخصی ایشان و بیهوش شدن پس از صرف چای، ماموران کلانتری ۲۰۸ ترمینال جنوب تحقیقات را آغاز کردند.

این مقام انتظامی افزود: براساس تحقیقات و بررسی‌ها، مشخص شد، متهم ۳۵ ساله که کارگر سوپرمارکتی در ترمینال جنوب بوده است، مسافرانی که برای استراحت و صرف چای و آبمیوه به این فرد مراجعه می‌کردند، پس از بیهوش کردن آنها با ریختن دارو در نوشیدنی شان، لوازم قیمتی، تلفن همراه و وجه نقدآن‌ها را سرقت می‌کرد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ماموران کلانتری با اقدامات فنی پلیسی هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی و با هماهنگی قضایی، در یک عملیات منسجم متهم را در مخفیگاهش دستگیر و اموال به سرقت رفته از مالباختگان را در مخفیگاه وی کشف کردند.

سرهنگ قاسم پور افزود: در تحقیقات صورت گرفته، متهم به سرقت‌های انجام شده اعتراف و اظهار کرد، سوژه‌های خود را از بین مسافرانی که به تنهایی سفر می‌کردند و همراهی نداشتند انتخاب می‌کرد.

­این مقام انتظامی گفت: دو نفر از شاکیان شناسایی شده و شناسایی سایر شاکیان و کشف جرائم احتمالی متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت و متهم برای سیر مراحل قانونی، پس از تشکیل پرونده به دادسرا منتقل شد.

منبع: صداوسیما
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها