|

آخرین وضعیت جاده چالوس پس از سیل مهیب و جاده‌های مسدودشده/ آزادراه شمال باز شد؟

آخرین وضعیت جاده چالوس پس از سیل اخیر، وضعیت راه‌ها و جاده‌های کشور و آزادراه شمال اعلام شد.

آخرین وضعیت جاده چالوس پس از سیل مهیب و جاده‌های مسدودشده/ آزادراه شمال باز شد؟

به گزارش شبکه شرق، جاده چالوس و آزادراه تهران شمال (رفت و برگشت)، مسدود هستند؛ در حال حاضر، محورهای شمالی کشور، فاقد هرگونه مداخلات جوی‌ است.

مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای، آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور در روز شنبه «۲۶ خرداد ماه ۱۴۰۳» را به این شرح اعلام کرد؛ بر اساس این گزارش، جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال مسیر رفت و برگشت مسدود هستند.

جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال (رفت و برگشت) مسدود هستند، محور هراز مسیر شمال به جنوب، محدوده سه‌راهی چلاو و حدفاصل گزنک تا زیار ترافیک نیمه سنگین، مسیر جنوب به شمال، محدوده آب اسک و در آزادراه پردیس-تهران، محدوده جاجرود، ترافیک سنگین است.

همچنین، در محور فیروزکوه مسیر (شمال به جنوب) محدوده پل دلیچایی ترافیک نیمه سنگین و در آزادراه قزوین-رشت مسیر رفت و برگشت تردد روان و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی‌اند.

سایر محورهای مواصلاتی کشور، آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل محمد شهر تا پل کلاک، محور شهریار - تهران در برخی مقاطع و در آزادراه ساوه-تهران محدوده رضی آباد ترافیک نیمه سنگین گزارش شده و برخی از محورهای استان گلستان با بارش باران همراه است.

آزادراه شمال، جاده چالوس چالوس و خرم‌آباد مسدود شد

مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، محور چالوس و آزادراه تهران- شمال (رفت و برگشت) و محور خرم آباد-پلدختر را تا اطلاع بعدی مسدود اعلام کرد.

مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور در روز شنبه «۲۶ خرداد ماه» را به این شرح اعلام کرد؛ بر اساس این گزارش، جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال مسیر رفت و برگشت مسدود هستند.

همچنین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده سه‌راهی چلاو و حدفاصل گزنک تا زیار، ترافیک نیمه سنگین و مسیر جنوب به شمال، محدوده آب اسک و در آزادراه پردیس–تهران محدوده جاجرود ترافیک سنگین است.

در محور فیروزکوه مسیر (شمال به جنوب) محدوده پل دلیچایی ترافیک نیمه سنگین و در آزادراه قزوین-رشت مسیر رفت و برگشت تردد روان است. ضمناً محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

برای سایر محورها هم ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل محمد شهر تا پل کلاک، ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار-تهران و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه ساوه-تهران محدوده رضی‌آباد گزارش شده است؛ ضمناً برخی از محورهای استان گلستان با بارش باران همراه است.

محورهای مسدود شریانی؛ محور چالوس و آزادراه تهران-شمال (رفت و برگشت) و محور خرم‌آباد-پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم‌آباد-کوهدشت و آزادراه خرم‌آباد-پل زال انجام می‌شود.

محورهای مسدود غیرشریانی نیز؛ هشتگرد – طالقان، کمربندی جدید خرانق – یزد، یزد – دربید و چاهان – زرآباد اعلام شده‌اند و محور پونل – خلخال دارای انسداد فصلی است.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها