|

شانزدهمین نمایشگاه در و پنجره آغاز به کار کرد

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته افتتاح شد.

شانزدهمین نمایشگاه در و پنجره آغاز به کار کرد

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی درب و پنجره و صنایع وابسته امروز با حضور مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزیر صمت، احمدرضا علائی طباطبائی رئیس هیات مدیره شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و جمعی از متخصصان و فعالان این صنعت و اصحاب رسانه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.

این رویداد که در فضایی بالغ بر ۲۶ هزار متر مربع برگزار می‌شود، فرصتی را برای فعالان صنعت درب و پنجره فراهم می‌کند تا آخرین دستاوردها، نوآوری‌ها و محصولات خود را به معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

حضور ۱۵۰ شرکت از ایران و ۴ کشور خارجی

در این دوره از نمایشگاه، ۱۵۰ شرکت از سراسر ایران و ۴ کشور چین، ترکیه، آلمان و ایتالیا حضور دارند و طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات خود را در زمینه درب و پنجره، یراق آلات، شیشه‌های ساختمانی، ماشین‌آلات و تجهیزات، عایق‌ها و درزگیرها و خدمات پس از فروش و... را به مخاطبان ارائه می‌دهند.

بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می‌توانند با ۳۶ گروه کالایی از جمله در و پنجره‌های upvc، آلومینیومی، چوبی و ضد سرقت، یراق آلات و شیشه‌های ساختمانی، ماشین‌آلات و تجهیزات، صنعت درب و پنجره، عایق‌ها و درزگیرها و خدمات پس از فروش آشنا شوند

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی درب و پنجره و صنایع وابسته تا ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ بعد از ظهر در سالن‌های ۳۱A، ۳۱B، ۳۵، ۳۸، ۴۰، ۴۱ و ۴۴ نمایشگاه تهران میزبان بازدیدکنندگان، متخصصان و فعالان این حوزه خواهد بود.

 

 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها