|

تصادف زنجیره‌ای در اتوبان ستاری تهران

جزئیات تصادف زنجیره‌ای در اتوبان ستاری تهران اعلام شد.

تصادف زنجیره‌ای در اتوبان ستاری تهران

به گزارش شبکه شرق، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب جزییات تصادف زنجیره‌ای ۶ خودرو در اتوبان ستاری تهران را تشریح کرد.

سرهنگ رابعه جوانبخت، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب گفت: ساعت ۲۳:۰۰ شب گذشته «شنبه، هشتم اردیبهشت ماه»، در محدوده بزرگراه ستاری شمال به جنوب، قبل مخبری یک دستگاه سواری تیبا با پنج وسیله دیگر برخورد می‌کند تا جمع خودروهای خسارت دیده به عدد شش برسد.

او گفت: بلافاصله پس از این حادثه، تیم منطقه ۵ پلیس راهور فاتب به همراه عوامل آتش‌نشانی و نیروهای امدادی در محل حاضر شدند و نسبت به بررسی علل وقوع این حادثه اقدام کردند که مشخص شد این حادثه به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مجاز توسط راننده تیبا بوده است.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اضافه کرد: در این تصادف به پنج خودروی پراید، پژو، ساینا، جک و ۲۰۶ خسارت وارد آمد که خوشبختانه کسی مصدوم نشد.

سرهنگ جوانبخت از همه رانندگان خواست، قبل از حرکت حتماً نسبت به استراحت اقدام و در حین رانندگی از سرعت و سبقت خودداری کرده و تمام حواس خود را به رانندگی معطوف تا شاهد بروز این‌گونه حوادث در سطح معابر نباشیم.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها