|

قتل وحشتناک مادر با ضربه‌های دمبل بدنسازی/ عکس

جزئیات دستگیری پسری که با ضربه‌های هولناک دمبل مادر خود را به قتل رسانده بود، اعلام شد.

قتل وحشتناک مادر با ضربه‌های دمبل بدنسازی/ عکس

به گزارش شبکه شرق، رییس پلیس آگاهی پایتخت از بازداشت پسری که با ضربه‌های هولناک دمبل مادر خود را به قتل رسانده بود، خبر داد و گفت: پسر سنگدل در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از قتل مادرش، دستگیر شد.

به نقل از پلیس تهران بزرگ، سردار علی ولیپور گودرزی، رییس پلیس آگاهی پایتخت گفت: چندی قبل ماموران کلانتری ۱۰۲ پاسداران، از طریق تماس تلفنی با اداره دهم پلیس آگاهی از قتل زن میانسالی در منزل مسکونی اش خبر دادند.

رییس پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه با گزارش این خبر تحقیقات آغاز و کارآگاهان راهی محل شدند، افزود: تیم جنایی با ورود به خانه موردنظر با جسد زن میانسال در حالی که با ضربات جسم سخت به قتل رسیده بود، مواجه شدند.

رییس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: همسایه‌ها که متوجه صدای درگیری در خانه زن میانسال شده بودند، به کارآگاهان گفتند این مادر و پسر با هم زندگی می‌کردند؛ وقتی صدای درگیری شنیدیم به اینجا آمدیم، اما با جسد زن میانسال رو‌به‌رو شدیم.

او عنوان کرد: باتوجه به سالم بودن در ورودی و صدای مشاجره پسر جوان با مادرش قبل از جنایت، احتمال دست داشتن او در قتل مطرح شد و از این رو کارآگاهان خیلی زود پسر جوان را در یکی از خیابان‌های شرق تهران شناسایی و وی را در یک عملیات دستگیر کردند.

سردار گودرزی گفت: متهم که حالت روحی و روانی مناسبی نداشت مدعی شد، روز حادثه مادرم اعتراض کرد که چرا خانه را بهم ریختی و سر این موضوع باهم دعوای‌مان شد؛ عصبانی شدم و با وزنه بدنسازی او را زدم که ناگهان متوجه شدم نفس نمی‌کشد.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ اضافه کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای سیر مراحل قانونی به زندان منتقل شد.

قتل مادر در تهران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها