|

اطلاعیه رسمی پلیس در مورد ویدئوی تیراندازی و زورگیری اتوبان صدر تهران

درپی انتشار ویدیوئی از صحنه یک سرقت و زورگیری در محدوده اتوبان صدر تهران، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اطلاعیه‌ای صادر کرد.

اطلاعیه رسمی پلیس در مورد ویدئوی تیراندازی و زورگیری اتوبان صدر تهران

به گزارش شبکه شرق، صبح امروز «سه‌شنبه، ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۳»، انتشار ویدئویی در فضای مجازی، با عنوان «زورگیری و سرقت مسلحانه در اتوبان صدر تهران» با حواشی مختلفی همراه شده و واکنش‌های فراوانی را به همراه داشته است.

درپی انتشار ویدیوئی از صحنه یک سرقت در محدوده بزرگراه صدر، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را ارائه و اعلام کرد که تیراندازی انجام شده در این محدوده، نه از سوی سارقان بلکه از سوی یکی از ماموران نظامی حاضر در این محل بوده است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در پی انتشار ویدیویی از حادثه سرقت در پل صدر که تصاویر آن در فضای مجازی منتشر شده است با صدور اطلاعیه‌ای، اعلام کرد: «با انتشار فیلم سرقت به عنف از سرنشین یک دستگاه خودروی سواری توسط چهار نفر سارق با سلاح سرد و شنیده شدن صدای تیراندازی در فیلم، تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ به صورت شبانه روزی در حال انجام است.»

در ادامه این اطلاعیه آمده است: «تحقیقات اولیه حکایت از آن دارد که تیراندازی از سوی سارقان نبوده و یکی از ماموران نظامی حاضر در محل سرقت، برای جلوگیری از فرار سارقان اقدام به‌ تیراندازی کرده است.»

پلیس تهران اعلام کرده است که اطلاعات تکمیلی در خصوص این موضوع را متعاقبا اعلام خواهد کرد.

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها