|

جریمه‌های رانندگی افزایش ۵ برابری دارد نه ۵۰۰ برابری!

رئیس پلیس راهور فراجا اعلام کرد: بنابر اعلام و ابلاغ صورت گرفته، تخلفات جرائم رانندگی با در نظر گرفتن ماده ۲۸ قانون رسیدگی به تخلفات پلیس افزایشی ۴ تا ۵ برابری خواهند داشت.

جریمه‌های رانندگی افزایش ۵ برابری دارد نه ۵۰۰ برابری!

به گزارش شبکه شرق، رئیس پلیس راهور فراجا سردار سید تیمور حسینی می‌گوید که مبلغ برخی از جرایم رانندگی مانند سبقت و سرعت غیر مجاز، رانندگی در حالت مستی و عبور از چراغ قرمز افزایش ۵۰۰ درصدی خواهند داشت.

سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور فراجا از افزایش ۵۰۰ درصدی برخی از جرایم رانندگی خبر داد.

وی گفت: تخلفاتی همچون سرعت غیرمجاز، رانندگی در حالت مستی، سبقت غیرمجاز و عبور از چراغ قرمز و... از جمله مواردی بوده‌اند که قبلاً هم اعلام کرده‌ایم که در لیست افزایش قیمت جرائم رانندگی قرار گرفته و تا ۵ برابر یعنی ۵۰۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

رئیس پلیس راهور فراجا با تکذیب خبر افزایش ۵۰۰ برابری جرایم رانندگی که توسط برخی رسانه‌ها از جانب وی منتشر شده است اعلام کرد: از رسانه‌ها انتظار داریم که با اخلاق حرفه‌ای و امانت داری خبر صحیح و گفته شده را منتشر کنند؛ اینکه جرایم رانندگی ۵۰۰ برابر شده با عقل سلیم جور در نمی‌آید و با این اشتباه، رسانه‌ای که این خبر را زده تشویش اذهان عمومی و نگرانی مردم را موجب شده که البته پلیس راهور پیگیری قضایی این موضوع را در دستور کار دارد.

سردار سید تیمور حسینی همچنین در گفتگو با ایرنا گفت: بنابر اعلام و ابلاغ هیات دولت تخلفات جرائم رانندگی با در نظر گرفتن ماده ۲۸ قانون رسیدگی به تخلفات پلیس افزایشی ۴ تا ۵ برابری خواهند داشت و تنها تخلفی که ۷ برابری داشته، رانندگی در مواقعی است که فرد مشروبات الکلی یا مواد مخدر مصرف کرده باشد.

 

منبع: فارس
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها