|

شرور معرف تهران به قتل رسید

جزئیات قتل شرور معرف تهران در شهر ری اعلام شد.

شرور معرف تهران به قتل رسید

به گزارش شبکه شرق، به‌دنبال قتل شرور سطح یک محله «دولت‌آباد» با شلیک گلوله، یک سناریوی جنایی مقابل تیم تحقیق قرار گرفت.

پانزدهم فروردین‌ماه، صدای شلیک گلوله‌ای سکوت شبانگاهی محله دولت‌آباد شهر ری، را در هم شکست و خیلی زود قتل مرد جوانی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به‌همراه قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که هدف شلیک گلوله از ناحیه سر قرار گرفته بود، بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که مقتول از اراذل و اوباش‌های سطح یک شهر ری بوده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت؛ مقتول که نیمه‌شب قصد داشته است به خانه خود برود، ناگهان از سوی فرد ناشناسی با انگیزه نامعلوم هدف شلیک گلوله قرار گرفته است و عامل این جنایت هولناک پس از ارتکاب جرم پا به فرار گذاشته است.

ماموران تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی در نخستین گام به‌دستور بازپرس جنایی اقدام به انگشت‌نگاری از روی جسد و صحنه جرم کردند تا ردپایی از عامل جنایت به دست بیاورند و کارآگاهان اداره دهم نیز ماموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی گسترده و بازبینی دوربین‌های مداربسته هویت متهم را شناسایی کنند.

با دستور قاضی رضازاده، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها