|

شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش و جذب نیرو در دانشگاه فرهنگیان

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش و جذب نیرو در دانشگاه فرهنگیان توضیحاتی ارائه کرد.

شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش و جذب نیرو در دانشگاه فرهنگیان

به گزارش شبکه شرق، رئیس سازمان اداری و استخدامی از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اسفند و پیش از ماه رمضان خبر داد.

میثم لطیفی صبح امروز «چهارشنبه، ۱۳ دی ۱۴۰۲» در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار کرد: اگر تامین اعتبار صورت گیرد برنامه ما این است که در اسفند و پیش از ماه مبارک رمضان، آزمون استخدامی آموزش و پرورش را داشته باشیم.

رئیس سازمان اداری و استخدامی ادامه داد: خروجی ما در آموزش و پرورش به خاطر بازنشستگی چیزی در حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار نفر است و به همین نسبت اگر بخواهیم شرایط موجود را حفظ کنیم باید جذب داشته باشیم. بخشی از این جذب را از طریق دانشگاه فرهنگیان که ۳۰ هزار نفر امسال مجوز به این دانشگاه دادیم خواهیم داشت.

لطیفی اضافه کرد: بر اساس برنامه هفتم بنای‌مان این است در سال‌های آینده که زیرساخت ما در دانشگاه فرهنگیان تکمیل شود؛ فقط از طریق این دانشگاه جذب داشته باشیم ولی فعلا در شرایط موجود آزمون ماده ۲۸ هم خواهیم داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها