|

اداره کل زندان‌ها: وضعیت جسمانی نرگس محمدی عادی است/ به زندان بازگردانده شد

بر اساس اعلام اداره کل زندان‌های استان تهران اعلام کرد: نرگس محمدی پس از انجام هماهنگی‌های لازم برای بررسی وضعیت سلامتی با رعایت مقررات و پروتکل‌ها به بیمارستان خارج از زندان اعزام و پس از انجام معاینات پزشکی مجدداً به زندان عودت شد.

اداره کل زندان‌ها: وضعیت جسمانی نرگس محمدی عادی است/ به زندان بازگردانده شد

به گزارش شبکه شرق، در پی انتشار خبری مبنی بر مشکلات جسمانی و عدم اعزام به بیمارستان برای زندانی نرگس محمدی، روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران با اعلام خبر حضور وی در بیمارستان این اخبار را تکذیب کرد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران زندانی نرگس محمدی پس از انجام هماهنگی‌های لازم جهت بررسی وضعیت سلامتی با رعایت مقررات و پروتکل‌ها به بیمارستان خارج از زندان اعزام و پس از انجام معاینات پزشکی مجدداً به زندان عودت شد؛ بنابراین گزارش تمامی اقدامات تشخیصی لازم از قبیل آزمایش خون و تست‌های کامل قلب توسط بیمارستان انجام شد که نتیجه آزمایش ریوی نامبرده کاملاً نرمال اعلام شد و نتیجه سی تی آنژیوگرافی نیز پس از بررسی پزشکان متخصص به این زندانی اعلام خواهد شد.
در نهایت با توجه به عدم وجود مشکل حاد، این زندانی جهت ادامه دوران محکومیت به زندان بازگردانده شد.
 
شایان ذکر است در تمامی زندان‌ های کشور واحد بهداری و گروه پزشکان مستقر حضور دارند و مراقبت از سلامت جسمانی تمامی زندانیان از برنامه‌های معمول در زندان‌های کشور است که در صورت لزوم هر زندانی جهت درمان‌های تکمیلی به مراکز درمانی سطح شهر نیز اعزام می‌شود.
 
یادآور می‌شود پیش از این نیز اخبار و جوسازی‌های اینچنینی با هدف تشویش اذهان عمومی و فشار بر دستگاه قضایی منتشر شده بود.

 

منبع: میزان
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها