|

دستگیری ۴۹۲ نفر اتباع بیگانه در مرزهای سیستان و بلوچستان

جانشین فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان گفت: مرزداران استان سیستان و بلوچستان شب گذشته حین پایش منطقه موفق شدند ۴۹۲ نفر اتباع غیرمجاز را که بدون توجه به محدوده حریم ممنوعه مرزی قصد ورود به عمق خاک کشور داشتند را شناسایی و دستگیر کنند

دستگیری ۴۹۲ نفر اتباع بیگانه در مرزهای سیستان و بلوچستان

به گزارش شبکه شرق، جانشین فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری ۴۹۲ نفر اتباع غیرمجاز در مرز‌های استان خبر داد.

سرهنگ جواد رفیعی گفت: مرزداران استان سیستان و بلوچستان شب گذشته حین پایش منطقه موفق شدند ۴۹۲ نفر اتباع غیرمجاز را که بدون توجه به محدوده حریم ممنوعه مرزی قصد ورود به عمق خاک کشور داشتند را شناسایی و دستگیر کنند.
جانشین فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: اتباع خارجی برای ورود، اقامت و خروج از کشورمان باید از طریق مبادی قانونی اقدام کنند در غیر این صورت با آنان برخورد شده و پس از تحویل به مراجع ذیصلاح، از کشور طرد خواهند شد.
 
وی گفت: مرزبانی برابر قانون مقابله با تردد و اقامت غیرقانونی اتباع بیگانه غیرمجاز در سیستان و بلوچستان را به صورت جدی در دستور کار دارد تا اثرات سوء و معضلات اجتماعی این پدیده به ویژه بزهکاری‌های مربوطه را مدیریت کند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟