|

دانشگاه صنعتی اصفهان: امنیت و آرامش دانشجویان اولویت اول است

دانشگاه صنعتی اصفهان اعلام کرد: بر حفظ امنیت جانی و روانی در خوابگاه‌ها، محیط‌های آموزشی و فضاهای رفاهی تأکید داریم.

دانشگاه صنعتی اصفهان: امنیت و آرامش دانشجویان اولویت اول است

به گزارش شبکه شرق، هیأت رئیسه دانشگاه صنعتی اصفهان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، دانشگاه صنعتی اصفهان امنیت و آرامش دانشجویان را اولویت اول خود دانسته و بر حفظ امنیت جانی و روانی در کلیه فضاهای دانشگاه تأکید دارد و به جامعه دانشگاهی اطمینان می‌دهد که با عاملان برهم زننده امنیت برخورد جدی و بدون اغماض خواهد کرد.

هیأت رئیسه دانشگاه صنعتی اصفهان در پی اتفاقات اخیر در این دانشگاه بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: اتفاقات و اقدامات تلخ و ناگواری که در این روزها کشور عزیزمان ایران را درگیر کرده، سخت و ناگوار است و دست دشمنان زخم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در این رویدادها واضح و هویدا است.

در ادامه عنوان شده است: در این جنگ رسانه‌ای نابرابر که با هدف مأیوس کردن جوانان از این کشور مهیا شده، دانشگاه ما نیز تحت‌الشعاع قرار گرفته است؛ بی‌شک پاسخگویی، هدایت و حمایت از مطالبات مردم و دانشگاهیان در مسیر قانون و در مدار عقلانیت و فضای گفت‌وگو بهترین راه بوده تا مسیر را برای اغتشاشگران و معاندان نظام و ملت مسدود سازد و راهی جز این نخواهد بود.

در این بیانیه تأکید شده است: هیأت رئیسه دانشگاه صنعتی اصفهان ضمن درک نگرانی ایجاد شده از اقدامات قانون‌شکنانه و تحرکات انجام شده در تعرض به قانون و ابراز نگرانی از اقدامات قانون‌شکنانه گروهی در تعدی به کرامت انسانی و برهم زدن امنیت و آرامش روانی دانشجویان بالاخص در خوابگاه‌های دانشجویی، از دانشجویان عزیز دانشگاه با جدیت می‌خواهد که ضمن هوشیاری، حرمت محیط مقدس دانشگاه را پاس دارند.

در پایان تصریح شده است: دانشگاه صنعتی اصفهان امنیت و آرامش دانشجویان را اولویت اول خود دانسته و بر حفظ امنیت جانی و روانی در کلیه فضاهای دانشگاه اعم از خوابگاه‌های دانشجویی، محیط‌های آموزشی، فضاهای رفاهی تأکید دارد و به جامعه دانشگاهی اطمینان می‌دهد که با عاملان برهم زننده امنیت برخورد جدی و بدون اغماض خواهد کرد.

 

منبع: فارس