|

تصادف ون در بابل عراق با 11 فوتی و 30 مصدوم

معاون مرکز پزشکی هلال احمر گفت: بر اثر تصادف یک مینی‌بوس با یک ون به علت وجود کپسول گاز در داخل ون این دو خودرو دچار انفجار می‌شود که در پی آن ۱۱ نفر فوت و حدود ۳۰ نفر دیگر مصدوم شدند.

تصادف ون در بابل عراق با 11 فوتی و  30 مصدوم

معاون مرکز پزشکی هلال احمر گفت: در حادثه برخورد ۳ خودرو در شهر شوملی استان بابل عراق ۴۱ نفر کشته و مجروح شدند.

«طاهر درودی» گفت: به علت برخورد ۳ خودرو در شهر شوملی استان بابل عراق ۱۱ نفر فوت و حدود ۳۰ نفر دیگر مصدوم شدند.

معاون مرکز پزشکی هلال احمر افزود: بر اثر تصادف یک مینی‌بوس با یک ون به علت وجود کپسول گاز در داخل ون این دو خودرو دچار انفجار می‌شود که در پی آن ۱۱ نفر فوت و حدود ۳۰ نفر دیگر مصدوم شدند.

درودی تصریح کرد: آمبولانس‌های اورژانس عراق در حال انتقال مصدومین به بیمارستان دیوانیه هستند. یک دستگاه اتوبوس آمبولانس را اعزام کردیم و منتظریم بیماران در بیمارستان کار‌های اولیه‌شان انجام شود سپس به داخل ایران منتقل و تحویل سیستم درمانی ایران شوند.

معاون مرکز پزشکی هلال احمر ادامه داد: با توجه به سوختگی اجساد و مشخص نبودن هویت آن‌ها تعداد ایرانی جان‌باخته مشخص نیست اما تعدادی از زائرین که شرایط بهتری داشتند و امکان صحبت کردن داشتند ایرانی بودند.

درودی گفت: محل تصادف در نزدیکی پمپ بنزین بوده که در اطلاع‌رسانی‌های اولیه به اشتباه انفجار پمپ بنزین مطرح شد.

 

آخرین جزئیات تصادف اتوبوس در بابل عراق

سخنگوی اداره دفاع مدنی بابل عراق گفت: یک مینی بوس حامل مسافران ایرانی در بابل عراق آتش گرفته است. ۶ مرد و ۴ زن در این حادثه جان باختند.

وی افزود: ۵ نفر از زائرین ایرانی از این تصادف نجات یافتند در حالی که دچار سوختگی و مصدومیت شده بودند به بیمارستان منتقل شدند. تابعیت کشته شدگان تا کنون مشخص نشده است.