|

استرداد وجه بلیت سفرهای هوایی لغو شده

وزارت راه از بازگشت هزینه بلیت مسافران پروازهای لغو شده از بامداد ۲۶ فروردین تا پایان زمان هشدار هوانوردی خبر داد.

استرداد وجه بلیت سفرهای هوایی لغو شده

به گزارش شبکه شرق، رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی از بازگشت هزینه بلیت مسافران پرواز‌های لغو شده از بامداد ۲۶ فروردین تا پایان زمان هشدار هوانوردی (نوتام) خبر داد. 

وحید قربانی با اشاره به انجام عملیات شجاعانه نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه مواضع رژیم کودک کش اسراییل و اطلاعیه‌های هوانوردی صادره مبنی بر لغو پرواز‌های داخلی و خارجی در فرودگاه‌های نیمه غربی کشور اظهار کرد: با توجه به اعلام باطلی پرواز‌ها و استفاده نشدن بلیت‌های خریداری شده، طبق هماهنگی به عمل آمده، هزینه بلیت‌های خریداری شده برای پرواز‌ها از بامداد ۲۶ فروردین تا پایان زمان رفع محدودیت‌های پروازی که به دلیل ایمنی پرواز‌ها صورت گرفته، بدون کسر جریمه به مسافران بازگشت داده می‌شود.


وی افزود: مسافران باید توجه داشته باشند که از محل خریداری بلیت (آژانس‌ها، سکو‌های اینترنتی و...)، بازگشت هزینه‌های پرداختی را پیگیری کنند.


شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هم از مسافران خواست: برای بازگشت وجه بلیت ابطال شده خود در این دو روز، به دفاتر فروش هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) یا محل تهیه بلیت مراجعه کنند.


حسام قربانعلی درباره انجام پرواز‌های ورودی و خروجی این شرکت در فرودگاه‌های مهرآباد و فرودگاه امام خمینی گفت: مسافران پرواز‌های هما در روز ۲۶ فروردین که پرواز آنها باطل شده است می‌توانند برای بازگشت وجه بلیت خود به دفاتر فروش هما یا محل تهیه بلیت مراجعه کنند. 


تمام پرواز‌های داخلی و بین المللی همه شرکت‌های هواپیمایی از مبدا یا مقصد نیمه غربی کشور تا ساعت ۶ بامداد روز ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ باطل شده است و احتمال تمدید آن با توجه به تصمیم مرکز مدیریت فضای کشور و پدافند هوایی  وجود دارد.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها