|

پشت‌پرده رکوردزنی قیمت دلار؛ از جیب هر ایرانی ۶ میلیون تومان برداشتند/ ویدئو

رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به گرانی قیمت دلار گفته که از جیب هر ایرانی ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برداشته‌اند و به جیب صاحبان دلار ریخته‌اند!

پشت‌پرده رکوردزنی قیمت دلار؛ از جیب هر ایرانی ۶ میلیون تومان برداشتند/ ویدئو

به گزارش شبکه شرق، مصاحبه با «یاسر جبرائیلی»، رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه «جهان آرا» در سال ۱۴۰۲، با توجه به رکورد جدید قیمت دلار در سال جدید، بار دیگر مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

یاسر جبرائیلی در برنامه «جهان آرا » در اردیبهشت سال ۱۴۰۲، با اشاره به گرانی دلار گفت: تمام کالا‌های وارداتی به ازای هر یک دلار حداقل ۱۰ هزار تومان گران شده است. نتیجه اینکه از جیب هر ایرانی ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برداشته‌اند و به جیب صاحبان دلار ریخته‌اند!

یاسر جبرائیلی در این برنامه با اشاره به گرانی دلار گفت: تمام کالا‌های وارداتی به ازای هر یک دلار حداقل ۱۰ هزار تومان گران شده است. نتیجه اینکه از جیب هر ایرانی ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برداشته اند و به جیب صاحبان دلار ریخته اند!

یک خانواده پنج نفره که گاهی دنبال یک وام ۱۰ میلیونی هستند، خبر ندارند که صاحبان دلار، ۳۱ میلیون تومان ظرف یک سال از جیب آن‌ها برداشته‌اند.

منبع: فرارو
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها