|

قیمت آپارتمان در تهران/ جدول

مالکان واحد‌های نوساز به دلیل چشم‌انداز تورمی بازار ساخت‌وساز و افزایش هزینه‌ها که منجر به افزایش قیمت تمام‌شده پروژه‌های جدید می‌شود، بهای پیشنهادی آپارتمان‌های کلید‌نخورده را با فاصله بیشتری از سایر آپارتمان‌ها تعیین می‌کنند.

قیمت آپارتمان در تهران/ جدول

به گزارش شبکه شرق، قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران با توجه به متراژ و سن بنا متفاوت است.

بازار فروش واحد‌های مسکونی نوساز این روز‌ها در وضعیت قرمز قرار دارد. تازه‌ترین تحقیقات میدانی از بازار فروش آپارتمان‌های نوساز و کلید نخورده نشان می‌دهد بخش زیادی از این فایل‌ها با بهای نامتعارف به بازار عرضه شده اند و فروشنده‌های آن‌ها قیمت پیشنهادی خود را برای فروش افزایش داده‌اند. با این حال، وضعیت عرضه فایل‌های با عمربنای بالاتر و به‌خصوص آپارتمان‌های مسن در بسیاری از موارد سبز است و فروشنده‌های این واحد‌ها در تلاش هستند تا در شرایط فعلی بتوانند آپارتمانشان را سریع‌تر به فروش برسانند.

 طیف گسترده‌ای از مالکان این واحد‌ها متقاضیان مصرفی از نوع تبدیل به احسن هستند که قصد دارند با فروش آپارتمان مسن، عمربنای مسکن محل سکونت خود را با خرید آپارتمان کم سن کاهش دهند. با این حال، مالکان واحد‌های نوساز به دلیل چشم‌انداز تورمی بازار ساخت‌وساز و افزایش هزینه‌ها که منجر به افزایش قیمت تمام‌شده پروژه‌های جدید می‌شود، بهای پیشنهادی آپارتمان‌های کلید‌نخورده را با فاصله بیشتری از سایر آپارتمان‌ها تعیین می‌کنند.

در جدول زیر قیمت پیشنهادی تازه‌ترین فایل‌های عرضه شده به بازار مسکن شهر تهران در بازه‌های سنی مختلف درج شده است:

قیمت آپارتمان

منبع: دنیای اقتصاد
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها