|

شاخص بورس به ۲ میلیون و ۷۱ هزار واحد رسید

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی جزئیبه ۲ میلیون و ۷۱ هزار واحد رسید.

شاخص بورس به ۲ میلیون و ۷۱ هزار واحد رسید

به گزارش شبکه شرق، بازار سهام چهارمین روز کاری هفته را با تقریبا بدون نوسان به پایان رساند. این در حالی است که در طی هفته‌های گذشته بازار سرمایه حمایت ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار واحدی را از دست داد و به نظر می‌رسد برای رشد قابل توجه خود باید ابتدا بتواند از سد این مقاومت عبور کند.

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی جزئی به ۲ میلیون و ۷۱ هزار واحد رسید. همچنین نیز شاخص کل هم‌وزن نیز ریزشی جزئی به ارتفاع ۷۲۷ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «کگل»، «اخابر» و «ونیکی» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «انتخاب» و «غصینو» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «سصفها»، «داتام» و «خودرو» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «بیوتیک»، «آردینه» و «فصبا» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۱ اسفندماه ۱۴۰۲، مبلغ ۳ هزارمیلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۳۵۰ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز ۱۸۸ نماد در محدوده مثبت و ۲۲۱ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۳۸ نماد در محدوده مثبت و ۲۰۳ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

 

منبع: ایسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها