|

نماینده مجلس:

افزایش حقوق کارمندان برای سال ۱۴۰۳ در ۴۸ ساعت بی اثر شد

کمال حسین پور نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در حساب شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: وقتی به این شکل از ارزش پول ملی کاسته میشود یعنی تیم اقتصادی دولت تعطیل است. مجلس باهزار مصیبت در لایحه بودجه ۱۴۰۳ افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان را مصوب کرد، اما با افزایش نرخ ارز و در کمتر از ۴۸ ساعت یعنی فقط با یک تلنگر، این افزایش حقوق کارمندان پیشاپیش بی اثر شد.

 افزایش حقوق کارمندان برای سال ۱۴۰۳ در ۴۸ ساعت بی اثر شد

به گزارش شبکه شرق، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت با اشاره به افزایش نرخ ارز در روزهای اخیر انتقاد کرد: مجلس باهزار مصیبت در لایحه بودجه ۱۴۰۳ افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان را مصوب کرد اما با افزایش نرخ ارز و در کمتر از ۴۸ ساعت یعنی فقط با یک تلنگر، این افزایش حقوق کارمندان پیشاپیش بی اثر شد.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت گفت: افزایش نرخ ارز در کمتر از ۴۸ ساعت یعنی فقط با یک تلنگر، افزایش حقوق کارمندان پیشاپیش بی‌اثر شد.

 کمال حسین پور در حساب شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: وقتی به این شکل از ارزش پول ملی کاسته میشود یعنی تیم اقتصادی دولت تعطیل است.‌ مجلس باهزار مصیبت در لایحه بودجه ۱۴۰۳ افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان را مصوب کرد اما با افزایش نرخ ارز و در کمتر از ۴۸ ساعت یعنی فقط با یک تلنگر، این افزایش حقوق کارمندان پیشاپیش بی اثر شد.

 

منبع: انتخاب
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها