|

افزایش عرضه گوشت قرمز به بازار از ۲ هفته آینده

رئیس اتاق اصناف گفت: برای تامین گوشت قرمز بازار هفته آینده با کمک وزارت جهادکشاورزی دستورالعملی را تنظیم و به سراسر کشور ابلاغ می‌کنیم.

افزایش عرضه گوشت قرمز به بازار از ۲ هفته آینده

به گزارش شبکه شرق، رئیس اتاق اصناف ایران خبر داد، از دو هفته آینده بازاررسانی گوشت قرمز انجام شده و نیاز داخلی را تامین می کنیم.

مجتبی صفایی با بیان اینکه به زودی سامانه ای راه اندازی می شود که بر اساس آن عملا بازرسی فیزیکی از واحدهای صنفی کمرنگ شده و مشتری ها با مراجعه به این سامانه می توانند به نحوه برخورد فروشنده، انصاف یا گرانفروشی و ... امتیازدهی کنند.

صفایی افزود: این سامانه از سامانه فروشگاهی جدا نیست بلکه در همان سامانه به عنوان یکی از فیلدهایش می‌نشیند و مصرف کننده درباره فروشنده امتیازدهی می‌کند این امتیازبندی برای نفرات بعدی که می خواهند از آن فروشگاه خرید کنند به نوعی اطلاع رسانی و نقشه راه است.

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: در این سامانه‌ ما طرحی را پیش بینی کردیم که از اصناف با انصاف تجلیل بعمل آمده و نماد انصاف به آن افراد داده شود. 

صفایی درباره تامین گوشت قرمز مورد نیاز بازار گفت: از هفته آینده با کمک وزارت جهادکشاورزی دستورالعملی را تنظیم و به سراسر کشور ابلاغ می‌کنیم و هر زمانی که وزارت جهادکشاورزی این آمادگی را داشته باشد تا بخشی را که در تفاهم نامه منعقد شده به اتاق‌های اصناف تفویض کند، از دو هفته آینده بازاررسانی گوشت قرمز انجام شده و نیاز داخلی را تامین می کنیم.

 

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها