|

۴۳ میلیون بدهید، شاید رونالدو را از نزدیک ببینید!

مدیر هتل اسپیناس پالاس گفت: تا این لحظه حدود ۳۲ نفر هر کدام ۴۳ میلیون تومان برای یک شب هزینه کرده‌اند تا شاید رونالدو را در هتل ببینند!

۴۳ میلیون بدهید، شاید رونالدو را از نزدیک ببینید!

به گزارش شبکه شرق، همزمان با اقامت تیم النصر و کریستیانو رونالدو در هتل اسپیناس، سایت های رزرو ظرفیت این هتل را تکمیل شده نشان می دهند. با یک جستجو در همین سایت ها می بینیم که هزینه اقامت در سوئیت اسکای هتل اسپیناس ۴۳ میلیون تومان است، البته برای روزهای عادی!

اما با وجود تکمیل ظرفیت هتل در سایت ها، آنطور که برخی سایت ها و کانال های خبری در فضای مجازی می گویند، هزینه یک شب اقامت در سوئیت اسکای همزمان با حضور رونالدو و النصر در تهران به ۶۰ و یا حتی ۹۰ میلیون تومان هم رسیده است.

وقتی با رزرواسیون این هتل تماس گرفتیم، آنها هم از تکمیل ظرفیت هتل در این دو روز گفتند و هزینه یک شب اقامت در سوئیت اسکای را بالای ۳۰ میلیون تومان اعلام کردند. البته در حال حاضر در سایت های رزرو هتل هم حداقل قیمت برای این سوئیت ۴۲ میلیون تومان است!

با این تفاسیر مشخص است افراد زیادی اتاق های این هتل را برای داشتن شانس دیدن رونالدو برای امروز و فردا رزرو کرده اند.

831918_259

 

منبع: بهار نیوز
 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟

سایر رسانه‌ها