|

جزئیات جدید و تکان‌دهنده از ربودن «یسنا بیدار»/ کارگر ۳۵ساله قصد فروش یسنا را داشت

یکی از افراد نزدیک به خانواده «یسنا» گفت: کارگری حدودا ۳۵ ساله مظنون اصلی بود؛ او وقتی متوجه شد خبر گم شدن یسنا منتشر شده، از کلاله خارج شد که توسط پلیس دستگیر شد.

جزئیات جدید و تکان‌دهنده از ربودن «یسنا بیدار»/ کارگر ۳۵ساله قصد فروش یسنا را داشت

به گزارش شبکه شرق، بعد‌ازظهر یکشنبه «نهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳»، پلیس استان گلستان در جریان گم شدن دختربچه‌ای چهار ساله به‌نام یسنا در روستای «یلی‌بدراق» شهرستان کلاله قرار گرفت.

یکی از افراد نزدیک به خانواده «یسنا» گفت: کارگری حدودا ۳۵ ساله مظنون اصلی بود؛ او وقتی متوجه شد خبر گم شدن یسنا منتشر شده، از کلاله خارج شد که توسط پلیس دستگیر شد. او قصد فروش یسنا را داشته است.

جزئیاتی جدید از دزدیده شدن یسنا، دختربچه ۴ ساله کلاله‌ای منتشر شده است. 

با توجه به اینکه مادر یسنا نمی‌تواند فارسی صحبت کند، یکی از افراد نزدیک به خانواده یسنا که تمایل ندارد، نامش در گزارش منتشر شود، می‌گوید: «پدر یسنا معلول است و نمی‌تواند راه برود. روز حادثه مادر یسنا طبق معمول فرزندانش را سر زمین برده بود تا نخودفرنگی برداشت کنند. خواهر و برادر یسنا هم مشغول کار بودند. یسنا به مادرش می‌گوید که آب می‌خواهد. مادر یسنا از همسایه‌شان یک لیوان آب می‌گیرد و به یسنا می‌دهد. بعد از این موضوع ناگهان یسنا گم می‌شود. مادرش تا نیم ساعت متوجه گم شدن یسنا نمی‌شود. بعد از نیم ساعت متوجه می‌شود و اهالی شروع به جست‌وجو برای یافتن یسنا می‌کنند. هر جا را می‌گشتیم یسنا نبود تا اینکه بعد از پنج روز یک کایت‌سوار داوطلب هلال‌احمر یسنا را در علفزار نزدیک جایی که مفقود شده بود، زنده پیدا کرد.»

این فرد در ادامه می‌گوید: «دو، سه نفر در این رابطه بازداشت شدند، اما کارگری حدودا ۳۵ ساله مظنون اصلی بود و وقتی متوجه شد خبر گم شدن یسنا منتشر شده، از کلاله خارج شد که توسط پلیس دستگیر شد. او قصد فروش یسنا را داشته است. غیر از این فرد یکی، دو نفر دیگر هم به عنوان مظنون بازداشت هستند.»

 این فرد در واکنش به این سوال که با توجه به اینکه یسنا ربوده شده و در حال حاضر در بیمارستان کلاله بستری است، آیا امکان آزار و اذیت یا تعرض از سوی متهمان وجود داشته است، می‌گوید: «هیچ‌گونه آزار و اذیتی صورت نگرفته است. یسنا فقط از نظر روحی و جسمی تضعیف شده که فعلا باید در بیمارستان بستری باشد.»

منبع: روزنامه اعتماد
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها