|

انفجار و آتش‌سوزی مهیب در آساوله سنندج/ ویدئو

جزئیات انفجار و آتش‌سوزی در روستای آساوله سنندج و تعداد مصدومان این حادثه اعلام شد.

انفجار و آتش‌سوزی مهیب در آساوله سنندج/ ویدئو

به گزارش شبکه شرق، انفجار در روستای «آساوله» سنندج، یک مصدوم به‌جا گذاشت.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری سنندج گفت: نشت گاز «ال.پی.جی» و وجود شعله روشن همزمان با نشت این گاز در یک کارگاه، موجب انفجار شدید و وقوع آتش‌سوزی در روستای آساوله سنندج شد.

آزاد طهماسبی، رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری سنندج شامگاه یکشنبه «دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳»، در مورد جزئیات آتش‌سوزی در یک کارگاه در آساوله سنندج به خبرنگاران اظهار کرد: به محض تماس با سامانه «۱۲۳»، دو اکیپ پنج‌نفره از نیروهای ایستگاه ۲ آتش‌نشانی و ایستگاه یک اکیپ برای پشتیبانی به محل اعزام شدند.

او تصریح کرد: نشت گاز «ال.پی.جی» و وجود شعله روشن همزمان با نشت این گاز، در کارگاه، عامل اصلی وقوع این حادثه آتش‌سوزی بوده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری سنندج تاکید کرد: متاسفانه در این حادثه، یک نفر مصدوم شده است و دو مغازه نیز دچار خسارت جدی شدند.

طهماسبی افزود: انفجار ناشی از این حادثه به دو باب منزل مسکونی در روبروی این کارگاه خسارت جزئی وارد کرده است‌.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری سنندج اضافه کرد: صدای دو انفجار شدید ناشی از این حادثه آتش‌سوزی، تمام مردم این روستا را در لحظات اولیه به محل کشاند.

او با بیان اینکه نیروهای آتش‌نشانی با حضور به موقع آتش را در کوتاه‌ترین زمان مهار کردند: گفت: متاسفانه حریق به یک مغازه گاز پرکنی سرایت کرده بود که آتش این مغازه نیز مهار شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری سنندج تصریح کرد: تنها مصدوم این حادثه، فردی بود که در لحظه نخست و در کارگاه دچار مصدومیت شده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری سنندج اضافه کرد: انفجار اولیه همچنین به کرکره‌ها و شیشه مغازه‌های اطراف آسیب وارد کرده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری سنندج در پایان تصریح کرد: فرد مصدوم نیز توسط آمبولانس ۱۱۵ به مرکز درمانی انتقال پیدا کرد.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها