|

گزینه‌های جذاب در لیست خرید نقل‌وانتقالات تابستانی پرسپولیس

با وجود اینکه پرسپولیس قهرمان لیگ بیست و سوم فوتبال شده است، اما این تیم در برخی از پست‌ها نیاز به تقویت دارد تا از قهرمانی اش در فصل جدید دفاع کند.

گزینه‌های جذاب در لیست خرید نقل‌وانتقالات تابستانی پرسپولیس

به گزارش‌ شبکه شرق، باشگاه پرسپولیس برای تقویت تیم خود قرار است چند بازیکن را به خدمت بگیرد.

در حالی که هنوز فصل نقل و انتقالات به صورت رسمی شروع نشده است، اما بازار گمانه‌زنی‌ها  در اطراف تیم فوتبال پرسپولیس، داغ‌تر از قبل ادامه دارد.  

با وجود اینکه تیم فوتبال پرسپولیس قهرمان لیگ بیست و سوم فوتبال شده است، اما این تیم در برخی از پست‌ها نیاز به تقویت دارد تا از قهرمانی اش در فصل جدید دفاع کند.  

با وجود اینکه سرمربی تیم پرسپولیس هنوز مشخص نشده است، اما سرخپوشان برای اینکه در بازار نقل و انتقالات از رقبای خود عقب نمانند با چند بازیکن مذاکراتی انجام دادند که در صورت توافق نهایی قراردادشان را امضا می‌کنند.  

با توجه به اینکه «علیرضا بیرانوند» دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس قراردادش را با این تیم یک‌طرفه فسخ کرد، سرخپوشان به دنبال دروازه‌بان جدید هستند تا جایگزین بیرانوند شود.  

شنیده می‌شود، پورحمیدی دروازه‌بان تراکتور، امیر عابدزاده، پیام نیازمند، رشید مظاهری  و علیرضا حقیقی، گزینه‌های داخلی پرسپولیس برای درون دروازه هستند و چند گزینه خارجی هم در سبد خرید سرخپوشان قرار گرفته‌اند.  

 «مهدی لیموچی» بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم عملکرد درخشانی در این تیم داشته و حتی به تیم ملی فوتبال هم دعوت شده است. او  یکی از گزینه‌های مدنظر پرسپولیس برای فصل جدید است. لیموچی پیشنهاد از تیم‌های بزرگ پایتخت را تایید کرده است.

«جواد آقایی‌پور» بازیکن استقلال خوزستان هم با درخشش در این تیم اهوازی در تیررس تیم پرسپولیس قرار گرفته است. البته باشگاه پرسپولیس هنوز با باشگاه استقلال خوزستان برای جذب آقایی‌پور هنوز مذاکره نکرده و تنها با این بازیکن توافقاتی انجام داده است.  

شنیده می‌شود، «محمدجواد محمدی» مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن هم یکی از گزینه‌های پرسپولیس برای تقویت خط حمله است.

گفته می‌شود، «مهدی تیکدری» هم در بین گزینه های مدنظر پرسپولیس برای فصل قرار دارد.  

همچنین گفته می‌شود، «فرشاد احمدزاده» هافبک تیم فوتبال سپاهان هم توافقاتی با تیم پرسپولیس داشته است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، قراردادش را با سرخپوشان امضا می‌کند.  

علاوه بر این، گفته می‌شود «رامین رضاییان» مدافع فصل گذشته سپاهان که بعد از قهرمانی در جام حذفی از این تیم خداحافظی کرد، یکی از گزینه‌های مدنظر پرسپولیس است که جایگزین اسماعیلی‌فر شود.

به هر حال، باید دید باشگاه پرسپولیس می‌تواند بازیکنان مدنظر خود را برای فصل جدید به خدمت بگیرد یا نه!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها