|

تعیین تکلیف نکونام در استقلال/ لیست بازیکنان ورودی استقلال مشخص شد

تیم فوتبال استقلال که با نایب قهرمانی لیگ بیست و سوم به تعطیلات رفت، در انتظار اعلام رسمی باشگاه برای تعیین تکلیف «جواد نکونام» است؛ ضمن اینکه فهرست بازیکنان این تیم برای فصل بعد هم مشخص شد.

تعیین تکلیف نکونام در استقلال/ لیست بازیکنان ورودی استقلال مشخص شد

به گزارش شبکه شرق، «جواد نکونام‌» سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در فصلی که گذشت، به دلیل عدم جذب بازیکنان مورد نظرش و مصدومیت چند بازیکن در طول مسابقات، در چند پست دچار مشکل شد و نتوانست جای خالی مصدومان را پرکند. این تجربه باعث شده تا او به دنبال چند مهره کلیدی باشد تا بتواند ضعف‌های تیم را پوشش دهد.

تیم فوتبال استقلال که با نایب قهرمانی لیگ بیست و سوم به تعطیلات رفت، در انتظار اعلام رسمی باشگاه برای تعیین تکلیف «جواد نکونام» است؛ ضمن اینکه فهرست بازیکنان این تیم برای فصل بعد هم مشخص شد.

تیم فوتبال استقلال تهران پس از نایب قهرمانی در لیگ بیست و سوم قرار بود زودتر از سایر تیم‌ها خود را آماده شروع فصل جدید کند اما همانند فصلی که به پایان رسید، باز هم برخی ناهماهنگی‌ها اجازه نداد این تیم با آرامش به دنبال برنامه‌ریزی برای موفقیت در لیگ بیست و چهارم باشد.

همکاری با نکونام در انتظار اعلام رسمی مسئولان باشگاه استقلال

با پایان لیگ بیست و سوم اخباری مبنی بر جدایی نکونام از استقلال منتشر شد که حکایت از پایان همکاری مالکان با این سرمربی داشت. با این حال اظهار نظر رسمی نکردن مسئولان باشگاه این اخبار را قوت بخشید.

در این میان نام برخی گزینه‌ها برای جانشینی جواد نکونام هم مطرح شد که یکی از آنها که سابقه هدایت آبی پوشان را هم داشت اما به خاطر اختلاف چند میلیاردی در رقم قراردادش نتوانست مذاکرات با مالکان باشگاه را ادامه دهد.

با این حال انتشار تصویری از حضور «جواد نکونام» کنار «احمد شهریاری» هنگام حضور در آکادمی باشگاه استقلال، نشانی از ادامه همکاری با جواد نکونام داشت. هر چند تا زمان اعلام رسمی نکردن باشگاه نباید این همکاری را قطعی دانست اما این تصویر می‌تواند به احتمال همکاری باشگاه با نکونام قوت ببخشد.

آغاز دور جدید تمرینات استقلال با برنامه نکونام

براساس برنامه ریزی جدیدی که از سوی کادر فنی آبی پوشان صورت گرفته است، تمرینات این تیم برای فصل آینده از روز 13 تیر آغاز خواهد شد. علاوه بر برگزاری تمرینات و اردوهایی در داخل کشور، یک اردوی خارجی نیز در دستور کار استقلال قرار دارد که هنوز از سوی باشگاه اعلام نشده است.

ترکیه یا امارات؛ مقصد استقلال

تیم فوتبال استقلال برخلاف فصل پیش که نتوانست اردوی آماده سازی پیش فصل را به دلیل اختلافات مدیر عامل و سرمربی برگزار کند بدنبال این است تا یک اردوی ۱۰ روزه در خارج از کشور برگزار کند. مقصد آبی ها ترکیه یا امارات است که با توجه به شرایط بهتر آب و هوایی ترکیه به احتمال زیاد اردوی آبی ها در این کشور برگزار خواهد شد.

لیست ورودی‌های استقلال مشخص شد

«جواد نکونام‌» در فصلی که گذشت، به دلیل عدم جذب بازیکنان مورد نظرش و مصدومیت چند بازیکن در طول مسابقات، در چند پست دچار مشکل شد و نتوانست جای خالی مصدومان را پرکند. این تجربه باعث شده تا او به دنبال چند مهره کلیدی باشد تا بتواند ضعف‌های تیم را پوشش دهد.

رامین رضاییان بازیکن سپاهان، عارف آغاسی بازیکن تیم تراکتور، محمد کریمی بازیکن سپاهان، محمد دانشگر بازیکن سپاهان و مهدی لیموچی بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم نفراتی هستند که باشگاه استقلال بنا به درخواست سرمربی بدنبال جذب آنهاست. البته حسین نژاد و آقایی پور هم مدنظر استقلال هستند و باید منتظر ماند و دید که استقلال با توجه به شرایط نقل و انتقالات کدام یک از بازیکنان را می تواند جذب کند.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها