|

معرفی رسمی سرمربی جدید پرسپولیس/ عکس

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس، تا ساعاتی دیگر، رسما از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس معرفی خواهد شد.

معرفی رسمی سرمربی جدید پرسپولیس/ عکس

به گزارش شبکه شرق، یک رسانه ورزشی درباره توافق «والتر ماتزاری» با مسئولان باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس نوشته است: «انتظار می‌رود تا ساعاتی دیگر باشگاه پرسپولیس از سرمربی جدید خود رونمایی کند.» انتظار می‌رود تا ساعاتی دیگر باشگاه پرسپولیس از سرمربی جدید خود رونمایی کند.

«والتر ماتزاری» تا ساعاتی دیگر به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس معرفی می‌شود.

رسانه اسکای اسپورت ایتالیا، در جدیدترین خبر خود، پیرامون «والتر ماتزاری»، اعلام کرد که این مربی تا ساعاتی دیگر، رسما به عنوان سرمربی پرسپولیس معرفی خواهد شد.

بپس از جدایی «اوسمار ویه‌را» از هدایت تیم فوتبال پرسپولیس، گزینه‌های زیادی پیرامون هدایت این تیم در رسانه‌ها مطرح شده است؛ با این حال، اخبار منتشرشده در روزهای اخیر، حاکی از توافق نهایی باشگاه پرسپولیس با «والتر ماتزاری» سرمربی سابق تیم ناپولی است.

در روز گذشته و امروز «پنج‌شنبه، ۳۱ خرداد ماه»، رسانه‌ها و خبرنگاران فعال در حوزه نقل و انتقالات فوتبال در ایتالیا، از توافق نهایی باشگاه پرسپولیس با «والتر ماتزاری» سرمربی سابق تیم ناپولی خبر داده‌اند.

سایت اسکای اسپورت ایتالیا در جدیدترین خود اعلام کرده است: «این مربی هدایت پرسپولیس که به تازگی قهرمان لیگ برتر جام خلیج فارس در ایران شده است را عهده‌دار خواهد شد. پیش از این، باشگاه استقلال هم در سال ۲۰۱۹ «آندره‌آ استراماچونی» یکی دیگر از مربیان ایتالیایی را به خدمت گرفته بود.»

این رسانه در ادامه مطلب خود، در خصوص توافق «والتر ماتزاری» با پرسپولیس نوشته است: «انتظار می‌رود تا ساعاتی دیگر باشگاه پرسپولیس از سرمربی جدید خود رونمایی کند.»

والتر ماتزاری

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها