|

شوک بزرگ به فوتبال ایران؛ ابعاد جدید از تبانی و فساد در فوتبال افشا شد/ عکس

ابعاد جدید از تبانی و فساد در فوتبال اعلام شد.

شوک بزرگ به فوتبال ایران؛ ابعاد جدید از تبانی و فساد در فوتبال افشا شد/ عکس

به گزارش شبکه شرق، تبانی و فساد در فوتبال ایران، به هیات فوتبال تهران و لیگ‌های پایه رسید.

کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران از رسیدگی به یک پرونده تبانی در مسابقات لیگ دسته دوم جوانان خبر داد.

 کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران اعلام کرد: «با عنایت به مستندات و ادله و اطلاعات موجود، مبنی بر ادعای وقوع تبانی در بازی مورخ «۱۴۰۳/۰۳/۱۱» بین دو تیم صنعت تهران جاوید ماندگار و پارس پایتخت، در مسابقات لیگ دسته دوم جوانان، بدین وسیله در راستای رعایت سلامت ورزشی اتخاذ تدابیر بازدارنده جهت جلوگیری از ورود ضرر غیر قابل جبران به ذی‌نفع‌های این پرونده و صیانت از حقوق و منافع تیم‌ها، مستند به ماده ۱۰۰ آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران دستور موقت احتیاطی مبنی بر لغو برگزاری بازی مورخ «۱۴۰۳/۰٣/٢٢» بین تیم‌های پارس پایتخت و پور البرز صادر می‌شود.

بدیهی است، با تکمیل اطلاعات و انجام تحقیقات مقدماتی بر اساس بررسی‌های به عمل آمده، در چارچوب صلاحیت کمیته انضباطی و اخلاق در صورت احراز وقوع تخلف نسبت به کلیه‌ی خاطیان تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد و علاوه بر فرآیند رسیدگی به تخلفات انضباطی ارتکابی امکان پیگیری رسیدگی و تعقیب متهمین از طریق مراجع قضایی عمومی و رسمی کشور به قوت خود باقی خواهد بود.

شایان ذکر است، در صورت صدور حکم محکومیت میزان محرومیت ناشی از اجرای دستور موقت در هنگام اجرای رای محاسبه و از آن کسر خواهد شد. رای صادره بلافاصله، قابل اجرا و در عین حال ظرف دو روز قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف است.

فساد در فوتبال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها