|

برنامه بازی‌های تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴

تاریخ و برنامه بازی‌های تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ مشخص شد.

برنامه بازی‌های تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴

به گزارش شبکه شرق، لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴، چند هفته مانده به آغاز بازی‌های المپیک برگزار می‌شود تا تکلیف تیم‌های باقی‌مانده برای حضور در المپیک مشخص شود.

۱۶ تیم ایران، ایتالیا، آرژانتین، صربستان، کوبا، ژاپن، برزیل، ترکیه، بلغارستان، هلند، آلمان، فرانسه، آمریکا، کانادا، لهستان و اسلوونی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که هر تیم در هر هفته لیگ ملت‌ها در چهار مسابقه به میدان خواهد رفت.

هفته نخست لیگ ملت‌ها ۲۰۲۴ به میزبانی ترکیه و برزیل برگزار می‌شود. هفته دوم به میزبانی ژاپن و کانادا کار خود را دنبال خواهد کرد و دیدارهای هفته سوم در اسلونی و فیلیپین برگزار خواهد شد.

ایران در دوره قبلی این رقابت‌ها (لیگ ملت‌های ۲۰۲۳) با هدایت بهروز عطایی در بین شانزده تیم در رتبه چهاردهم این مسابقات قرار گرفت تا عملکرد ضعیفی داشته باشد و همین مسئله باعث شد تا با پایین آمدن رنکینگ ایران در رده بندی، کار سختی برای صعود به المپیک داشته باشیم.

ایران با هدایت پائز، سرمربی برزیلی - فرانسوی وارد لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ شده است.

برنامه تیم ملی والیبال ایران در هفته‌های اول، دوم و سوم

ایران - صربستان؛ پنجشنبه ۳ خرداد- ساعت ۳:۳۰ بامداد

ایران - ایتالیا؛ شنبه ۵ خرداد- ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

ایران - کوبا؛ یکشنبه ۶ خرداد- ساعت ۳:۳۰ بامداد

ایران - آرژانتین؛ دوشنبه ۷ خرداد- ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

ایران - ژاپن؛ سه‌شنبه ۱۵ خرداد- ساعت۱۳:۵۰ 

ایران - برزیل؛ پنجشنبه ۱۷ خرداد- ساعت۶:۳۰

ایران - بلغارستان؛ جمعه ۱۸ خرداد- ساعت ساعت۶:۳۰

ایران - ترکیه؛ شنبه ۱۹ خرداد- ساعت۶:۳۰ 

ایران - آمریکا؛ چهارشنبه ۳۰ خرداد- ساعت ۱۴:۳۰

ایران - هلند؛ پنجشنبه ۳۱ خرداد- ساعت ۱۰:۳۰

ایران - فرانسه؛ جمعه اول تیر- ساعت ساعت۶:۳۰

ایران - آلمان؛ یکشنبه ۳ تیر- ساعت ۶:۳۰

*برنامه و نتایج کامل مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال

هفته نخست

هفته نخست به میزبانی  ترکیه؛ گروه اول: (ترکیه، لهستان، آمریکا، اسلونی، فرانسه، هلند، کانادا و بلغارستان)

هفته نخست به میزبانی  برزیل؛ گروه دوم: (برزیل، ایتالیا، آرژانتین، ژاپن، صربستان، ایران، کوبا و آلمان)

سه‌شنبه اول خرداد

بلغارستان – فرانسه؛ ساعت ۱۷:۳۰

ترکیه – کانادا؛ ساعت ۲۰:۳۰

چهارشنبه ۲ خرداد

آرژانتین – ژاپن؛ ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

کوبا – برزیل؛ ساعت ۳:۳۰ بامداد

هلند – اسلوونی؛ ساعت ۱۷:۳۰

آمریکا – لهستان؛ ساعت ۲۰:۳۰

پنجشنبه ۳ خرداد

آلمان – ایتالیا؛ ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

ایران – صربستان؛ ساعت ۳:۳۰ بامداد

اسلوونی – فرانسه؛ ساعت ۱۴:۳۰

کانادا – لهستان؛ ساعت ۱۷:۳۰

ترکیه – هلند؛ ساعت ۲۰:۳۰

کوبا – آلمان؛ ساعت ۲۰:۳۰

جمعه ۴ خرداد

ژاپن – صربستان؛ ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

آرژانتین – برزیل؛ ساعت ۳:۳۰ بامداد

بلغارستان – کانادا؛ ساعت ۱۴:۳۰

فرانسه – آمریکا؛ ساعت ۱۷:۳۰

هلند – لهستان؛ ساعت ۲۰:۳۰

کوبا – ژاپن؛ ساعت ۲۰:۳۰

شنبه ۵ خرداد

ایران – ایتالیا؛ ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

صربستان – برزیل؛ ساعت ۳:۳۰ بامداد

اسلوونی – کانادا؛ ساعت ۱۴:۳۰

ترکیه – فرانسه؛ ساعت ۱۷:۳۰

بلغارستان – آمریکا؛ ساعت ۲۰:۳۰

ژاپن – ایتالیا؛ ساعت ۲۰:۳۰

یکشنبه ۶ خرداد

آرژانتین – آلمان؛ ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

ایران – کوبا؛ ساعت ۳:۳۰ بامداد

اسلوونی – لهستان؛ ساعت ۱۴:۳۰

برزیل – ایتالیا؛ ساعت ۱۶:۳۰

ترکیه – آمریکا؛ ساعت ۱۷:۳۰

بلغارستان – هلند؛ ساعت ۲۰:۳۰

صربستان – آلمان؛ ساعت ۲۰:۳۰

دوشنبه ۷ خرداد

ایران – آرژانتین؛ ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

هفته دوم

سه‌شنبه ۱۵ خرداد 

آلمان – برزیل؛ ساعت ۰۶:۳۰

لهستان – بلغارستان؛ ساعت ۱۰

ایران – ژاپن؛ ساعت ۱۳:۵۰

چهارشنبه ۱۶ خرداد 

آرژانتین – آمریکا؛ ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

کانادا – کوبا؛ ساعت ۳:۳۰

اسلوونی – ترکیه؛ ساعت ۱۰

آلمان – ژاپن؛ ساعت ۱۳:۵۰

پنج‌شنبه ۱۷ خرداد

صربستان – هلند؛ ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

فرانسه – ایتالیا؛ ساعت ۳:۳۰

ایران – برزیل؛ ساعت ۶:۳۰

بلغارستان – آلمان؛ ساعت ۱۰

لهستان – ترکیه؛ ساعت ۱۴

کوبا – هلند؛ ساعت ۱۸:۳۰

جمعه ۱۸ خرداد 

آمریکا – ایتالیا؛ ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

کانادا – آرژانتین؛ ساعت ۳:۳۰

ایران – بلغارستان؛ ساعت ۶:۳۰

برزیل – اسلوونی؛ ساعت ۱۰

ژاپن – لهستان؛ ساعت ۱۳:۵۰

کوبا – ایتالیا؛ ساعت ۱۸:۳۰

شنبه ۱۹ خرداد 

فرانسه – هلند؛ ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

آمریکا – صربستان؛ ساعت ۳:۳۰

ایران – ترکیه؛ ساعت ۶:۳۰

لهستان – برزیل؛ ساعت ۱۰

ژاپن – اسلوونی؛ ساعت ۱۳:۵۰

کوبا – فرانسه؛ ساعت ۲۰:۳۰

یکشنبه ۲۰ خرداد 

کانادا – آمریکا؛ ساعت ۰۰:۰۰ بامداد

صربستان – آرژانتین؛ ساعت ۳:۳۰

ترکیه – آلمان؛ ساعت ۱۰

بلغارستان – اسلوونی؛ ساعت ۱۴

ایتالیا – هلند؛ ساعت ۱۸:۳۰

آرژانتین – فرانسه؛ ساعت ۲۲

دوشنبه ۲۱ خرداد 

کانادا – صربستان؛ ساعت ۰۱:۳۰ بامداد

هفته سوم

سه‌شنبه ۲۹ خرداد 

هلند – برزیل؛ ساعت ۱۰:۳۰

کانادا – ژاپن؛ ساعت ۱۴:۳۰

بلغارستان – ترکیه؛ ساعت ۱۸

اسلوونی – آرژانتین؛ ساعت ۲۲

چهارشنبه ۳۰ خرداد

آلمان – فرانسه؛ ساعت ۱۰:۳۰

ایران – آمریکا؛ ساعت ۱۴:۳۰

کوبا – صربستان؛ ساعت ۱۸

ایتالیا – لهستان؛ ساعت ۲۲

پنج‌شنبه ۳۱ خرداد سال ۱۴۰۳

آلمان – کانادا؛ ساعت ۶:۳۰

ایران – هلند؛ ساعت ۱۰:۳۰

برزیل – آمریکا؛ ساعت ۱۴:۳۰

ترکیه – آرژانتین؛ ساعت ۱۴:۳۰

بلغارستان – ایتالیا؛ ساعت ۱۸

کوبا – اسلوونی؛ ساعت ۲۲

جمعه ۱ تیر سال ۱۴۰۳

ایران – فرانسه؛ ساعت ۶:۳۰

کانادا – برزیل؛ ساعت ۱۰:۳۰

هلند – ژاپن؛ ساعت ۱۴:۳۰

آرژانتین – لهستان؛ ساعت ۱۴:۳۰

بلغارستان – کوبا؛ ساعت ۱۸

ترکیه – صربستان؛ ساعت ۲۲

شنبه ۲ تیر سال ۱۴۰۳

آلمان – آمریکا؛ ساعت ۶:۳۰

کانادا – هلند؛ ساعت ۱۰:۳۰

فرانسه – ژاپن؛ ساعت ۱۴:۳۰

بلغارستان – آرژانتین؛ ساعت ۱۴:۳۰

صربستان – لهستان؛ ساعت ۱۸

اسلوونی – ایتالیا؛ ساعت ۲۲

یکشنبه ۳ تیر سال ۱۴۰۳

ایران – آلمان؛ ساعت ۶:۳۰

فرانسه – برزیل؛ ساعت ۱۰:۳۰

ژاپن – آمریکا؛ ساعت ۱۴:۳۰

کوبا – لهستان؛ ساعت ۱۴:۳۰

ترکیه – ایتالیا؛ ساعت ۱۸

صربستان – اسلوونی؛ ساعت۲۲

هر تیم در هر هفته لیگ ملت‌ها در چهار مسابقه و در مجموع در ۱۲  دیدار به میدان می‌رود و نتایج در یک جدول درج خواهد شد.

منبع: ايسنا
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها