|

شکایت جدید استقلال از پرسپولیس

رقابت استقلال و پرسپولیس در صدر جدول و فاصله بسیار کم میان دو تیم، سبب شده است که هفته‌های پایانی لیگ برتر، با حساسیت بسیار بالایی دنبال شود.

شکایت جدید استقلال از پرسپولیس

به گزارش شبکه شرق، باشگاه استقلال از «رضا درویش» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و «حسین بادامکی» معاون ورزشی پرسپولیس شکایت کرد.

صحبت‌های مدیرعامل و معاون ورزشی پرسپولیس برای آن‌ها دردسرساز شده است چراکه باشگاه استقلال با ارائه شکوائیه، از رضا درویش و حسین بادامکی شکایت کرده است.

رقابت استقلال و پرسپولیس در صدر جدول و فاصله بسیار کم میان دو تیم، سبب شده است که هفته‌های پایانی لیگ برتر، با حساسیت بسیار بالایی دنبال شود. همین موضوع به طرح ادعا‌هایی در خارج از زمین و از سوی مسئولین سرخابی‌ها همراه بوده که در جدیدتری مورد رخ داده، آبی‌ها از دو مدیر رقیب شکایت کرده‌اند.

صبح دیروز بود که «تسنیم» مصاحبه جنجالی را از رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس منتشر کرد. جایی که وی در واکنش به کلیپ منتشر شده از «مهدی هاشمی‌نسب» جملات عجیبی را به زبان آورد و مدعی شد که کار مربی استقلال از دارو نیز گذشته است.

درویش در این خصوص گفته بود: صحبت کردن در این مورد دیگر فایده‌ای ندارد. به قول معرف همه کار کردم که بچه‌ام یک شب بیرون نماند، اما وقتی ماند، چه یک شب چه هزار شب. وقتی این کار‌ها مداوم است، ریشه در جای دیگر دارد. باید ریشه را حل کرد وگرنه با دارو راه به جایی نمی‌بریم.

البته این تنها صحبت‌های مدیرعامل پرسپولیس در مورد تیم رقیب نیست و او از الآن به احتمال تغییر مکان بازی هفته آخر استقلال برابر پیکان اعتراض کرده است. درویش گفت: این‌ها از الان زمزمه‌اش را شروع کردند برای اینکه بازی آخر رقیب ما که همزمان است را جای دیگر ببرند! آنقدر نقشه این‌ها نخ نما شده که مشخص است می‌خواهند چه کار کنند. گاهی می‌گویم که ما یادمان می‌رود «یدالله فوق ایدیهم»، دست خدا بالای همه دست‌هاست!

علاوه‌بر این، «حسین بادامکی» نیز دیگر مدیر پرسپولیسی است که مورد خشم آبی‌ها قرار گرفته است. او در گفتگو با «آنا» گفته بود: قبل از بازی با ذوب‌آهن به قدری استقلالی‌ها روی کوپال ناظمی فشار آوردند که در نهایت بعد از بازی به این جمله که داور بازی را به خوبی مدیریت کرد رسیدند و معلوم نیست اگر او روزبه چشمی را اخراج می‌کرد چه قشقرقی به راه می‌انداختند. آیا اگر استقلال ۱۰ نفره می‌شد همین نتیجه نهایی بازی می‌شد؟ بهتر است دوستان همه این چیز‌ها را در نظر بگیرند و بعد در آن صورت فکر کنم خیلی از صحبت‌هایی که می‌کنند را انجام نمی‌دهند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که همین اظهارات سبب شده تا باشگاه استقلال به‌صورت رسمی از مدیرعامل و معاون ورزشی پرسپولیس شکایت کند. آبی‌ها از ارکان قضایی فدراسیون درخواست کرده‌اند تا به‌خاطر اظهارات خارج از مسئولیت دو مقام سرخ‌پوش و توهین مدیرعامل پرسپولیس به مهدی هاشمی‌نسب، آن‌ها را با جرایم سنگینی روبه‌رو کند.

منبع: ورزش3
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها