|

حجازی: به خاطر استقلال برگشتم

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: من در ایران حضور نداشتم اما بلافاصله برای حضور در استقلال، تیم محبوب دوران بچگی‌ام و تیم پدرم، بی‌درنگ آمدم، چون دوست داشتم خدمتی هر چند کوچک به این باشگاه بکنم و خیلی خوشحالم که اینجا حضور دارم.

حجازی: به خاطر استقلال برگشتم

به گزارش شبکه شرق، سرپرست تیم فوتبال استقلال در اولین روز حضورش در تمرین با خبرنگاران صحبت کرد.

آتیلا حجازی در حاشیه تمرین امروز (جمعه) استقلال که با حضور هواداران و اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار داشت: خیلی ممونم که تشریف آوردید و تشکر ویژه از هواداران بسیار خوب استقلال دارم. این تشکر به خاطر حضور امروزشان نیست، بلکه به خاطر حضور و حمایت همه جانبه آن‌ها از ابتدای فصل است. امیدواریم که در پایان فصل به آن جایگاهی که دلخواه عزیزان است دست پیدا کنیم.

وی در مورد حضور دوباره در استقلال و قبول سمت سرپرستی آبی‌پوشان عنوان کرد: نمی‌توانم بگویم صحبت کرده بودیم، اما چون از قبل یک صحبت‌ها و زمزمه‌هایی مبنی بر آمدن من بود؛ در نهایت تماس گرفته شد. من در ایران حضور نداشتم، اما بلافاصله برای حضور در استقلال، تیم محبوب دوران بچگی‌ام و تیم پدرم، بی‌درنگ آمدم، چون دوست داشتم خدمتی هر چند کوچک به این باشگاه بکنم و خیلی خوشحالم که اینجا حضور دارم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که تغییر کادر مدیریتی آبی‌پوشان را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: اصلاً نمی‌خواهم درباره گذشته صحبت کنم. دید ما رو به آینده است. تمام کسانی که برای استقلال زحمت کشیدند و تلاش کردند، جا دارد از آن‌ها تشکر شود، اما الان فقط نیاز به آرامش داریم. نیاز به تمرکز داریم، چون وضعیت، وضعیت حساسی است. امیدوارم که بچه‌ها با تمرکز بالا بتوانند ادامه بازی‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارند.

حجازی راجع به آخرین دیدار استقلال در لیگ برتر که باید در ورزشگاه پاس قوامین و بدون هوادار برگزار شود، تصریح کرد: فوتبال با تماشاگر زیباست. اینکه یک بازی هوادار بیاید، یک بازی هوادار نیاید، نمی‌شود. آخرین بازی، حساس‌ترین مسابقه است. طبیعتاً با وجود اینکه میزبان نیستیم، باز هم باید از حداقل حضور هواداران برخورددار باشیم. امیدوارم تمهیداتی اندیشیده شود که اتفاقاتی در این باره بیفتد.

وی افزود: هنوز صحبتی درباره این بازی با من نشده، اما فردا جلساتی در این باره داریم. ان‌شاءالله بتوانیم به راهکار مناسبی برسیم. صد د صد با مسئولانی از فدراسیون و ... صحبت خواهیم کرد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا امکان برگزاری مسابقه پایانی استقلال در خارج از شهر تهران مثل قزوین وجود دارد یا نه، تاکید کرد: خیر، بعید بدانم چنین اتفاقی بیفتد.

حجازی درباره وضعیت مالی استقلال عنوان کرد: با بازیکنان صحبت کرده‌ایم و به آن‌ها این آرامش را داده‌ایم که ان‌شاءالله اتفاقات بهتری خواهد افتاد که تمرکز بچه‌ها فقط روی مستطیل سبز باشد. کار‌های مدیریتی را مدیریت باشگاه انجام خواهد داد. امیدواریم زمینه‌ای فراهم شود که باشگاه در مورد مسائل مالی هیچ وقت مشکلی نداشته باشد.

وی راجع به تشویق تماشاگران از ابتدای ورودش به کمپ تمرینی شادروان حجازی، گفت: واقعاً نمی‌دانم چطور تشکر کنم. از دیروز که نظرات را نگاه می‌کردم از این همه حمایت لذت بردم. امیدوارم که از تیم استقلال هم این حمایت انجام شود، چرا که از ابتدای فصل با هر گونه نداری و کمبودی، این هواداران بزرگترین پشتوانه ما هستند و نیاز به حضورشان هست.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه چند سال قبل هم در کادر فنی آبی‌پوشان حضور داشت، عنوان کرد: من در سال ۱۳۹۰ به عنوان مربی اینجا فعالیت می‌کردم. به هر حال فوتبال پیشرفت می‌کند و مسلماً الان هم پیشرفت‌هایی دیده می‌شود، اما برای تیمی که داعیه قهرمانی در آسیا را دارد، خیلی بیشتر از این‌ها می‌خواهیم و این اتفاق با حضور هلدینگ خیلج فارس و شخص آقای شهریاری صد درصد امکان‌پذیر است.

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها