|

رقص و شادی بازیکنان تیم ملی افغانستان با آهنگ صادق بوقی/ ویدئو

ویدئویی از رقص و شادی بازیکنان تیم ملی فوتسال افغانستان با آهنگ صادق بوقی منتشر شده است.

رقص و شادی بازیکنان تیم ملی افغانستان با آهنگ صادق بوقی/ ویدئو

به گزارش شبکه شرق، بازیکنان تیم ملی فوتسال افغانستان بعد از صعود به جام‌جهانی با شعر «صادق بوقی» به شادی پرداختند.

تیم ملی فوتسال افغانستان با برتری برابر قرقیزستان راهی جام جهانی ۲۰۲۴ ازبکستان شد.

تیم‌های ملی فوتسال افغانستان و قرقیزستان برای تعیین آخرین سهمیه قاره آسیا برای شرکت در جام جهانی ۲۰۲۴ امروز «یکشنبه، نهم اردیبهشت ماه»، از ساعت ۸:۳۰، در کشور تایلند به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه پنج بر سه به سود افغانستان به پایان رسید.

در این دیدار تیم ملی فوتسال افغانستان ابتدا توانست با گل قنبری از حریف خود پیش بیفتد و نیمه اول را با برتری به رختکن برود. با آغاز نیمه دوم هم افغانستان تیم برتر میدان بود و چند بار ضربات بازیکنان این تیم با بدشانسی به تیر دروازه اصابت کرد اما این تیم سرانجام توانست با گل غلامی برای دومین بار به گل برسد.

بازیکنان قرقیزستان که جام جهانی را از دست رفته می‌دیدند توانستند در دقیقه ۳۰ یکی از گل‌ها را جبران کنند. در دقیقه ۳۱ اکبر کاظمی موفق شد سومین گل افغانستان را هم وارد دروازه قرقیزستان کند.

در دقیقه ۳۵ در حالی بازیکنان قرقیزستان دست به پاورپلی زده بودند و با ۵ بازیکن حمله می‌کردند توپ به بازیکنان افغانستان رسید و مهدی نوروزی از این فرصت استفاده کرد و دروازه خالی حریف را باز کرد. در دقیقه ۳۷ تیم قرقیزستان توانست اختلاف را به ۲ گل کاهش دهد.

در دقیقه ۳۹ هم مهران غلامی موفق شد پنجمین گل را برای افغانستان به ثمر برساند. قرقیزستان در ثانیه‌های پایانی یکی از گل‌ها را جبران کرد تا این دیدار در نهایت با نتیجه ۵ بر ۳ به سود افغانستان به پایان برسد.

به این ترتیب تیم ملی فوتسال افغانستان در کنار ایران، تایلند، تاجیکستان و ازبکستان به عنوان آخرین سهمیه قاره آسیا جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۴ ازبکستان را کسب کرد.

تیم ملی فوتسال افغانستان در این دوره از رقابت‌ها با هدایت سرمربی ایرانی خود، مجید مرتضایی، عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و خود را به عنوان پدیده این مسابقات معرفی کرد و در نهایت هم توانست عنوان پنجمی را از آن خود کند.

بازیکنان تیم ملی فوتسال افغانستان بعد از صعود به جام‌جهانی با شعر «صادق بوقی» به شادی پرداختند. 

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها