|

بمب خبری کشتی جهان/ جردن باروز افسانه‌ای المپیک را از دست داد

جردن باروز افسانه‌ای، المپیک پاریس را از دست داد.

بمب خبری کشتی جهان/ جردن باروز افسانه‌ای المپیک را از دست داد

به گزارش شبکه شرق، «جردن باروز» با شکست مقابل «جیسون نولف»، قهرمان المپیک و جهان حضور در المپیک پاریس را از دست داد.

در فاصله ۱۰۰ روز مانده به المپیک پاریس، «جردن باروز» قهرمان المپیک و چندین دوره جهان که سال گذشته مغلوب «چنس مارستلر» شد و حضور در مسابقات جهانی بلگراد را از دست داد، مسابقات المپیک پاریس را هم از دست داد.

بی‌شک یکی از هیجان‌انگیزترین رقابت‌های انتخابی جهان، مرحله پایانی انتخابی تیم ملی آمریکاست که رقابت در اغلب اوزان با حضور ستاره‌های نامی و عنوان‌دار برگزار می‌شود.

بعد از برگزاری چند مرحله مسابقه و توزیع سهمیه حضور در انتخابی پایانی، از روز گذشته (جمعه) مرحله نهایی انتخابی تیم ملی این کشور آغاز شده که بخشی از ملی‌پوشان این کشور از مرحله نیمه نهایی و بخشی از عنوان داران جهان از فینال به این رقابت اضافه می‌شوند.

«جردن باروز» قهرمان المپیک و چندین دوره جهان که سال گذشته مغلوب چنس مارستلر شد و حضور در مسابقات جهانی بلگراد را از دست داد، درحالی که به وزن المپیکی ۷۴ کیلوگرم بازگشته بود، بعد از دو برد، مغلوب جیسون نولف شد و حضور در المپیک پاریس را از دست داد. حریف بعدی نولف، کایل دیک است که در بلگراد، مغلوب سیداکوف روس شد.

یکی از نکات جالب توجه مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی کشتی فرنگی آمریکا هم حضور «الکساندر کیکینیو»ی ۴۴ ساله در این رقابت‌هاست. او در وزن ۷۷ کیلوگرم برای رسیدن به دوبنده تیم ملی باید با «کمال بِی» رقابت کند.

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها