|

جنجال جدید در عربستان؛ کریستیانو رونالدو اخراج می‌شود؟/ تصاویر

مدیر رسانه‌ای فدراسیون فوتبال عربستان و سخنگوی سابق این فدراسیون به شدت به کریستیانو رونالدو، ستاره النصر حمله کرد.

جنجال جدید در عربستان؛ کریستیانو رونالدو اخراج می‌شود؟/ تصاویر

به گزارش شبکه شرق، کریستیانو رونالدو در بازی النصر مقابل الهلال، با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد.

در نیمه‌نهایی سوپرجام فوتبال عربستان، الهلال و النصر در ورزشگاه «محمد بن زائد» به مصاف همدیگر رفتند.

یکی از مشکلات النصر و کریستیانو رونالدو در بازی‌های اخیر، تقابل با تیم آماده «ژرژ ژسوس» بوده است. علاوه‌بر برتری بازیکنان الهلال و نتایج عالی در تقابل‌های رودررو، هواداران این تیم هم راه جالبی برای مقابله با کریستیانو رونالدو و جنگ روانی با او پیدا کرده‌اند.

آن‌ها از اولین تیم‌های عربستانی بودند که در بازی‌هایشان با النصر نام لیونل مسی را در ورزشگاه طنین‌انداز می‌کردند و با شعار‌های «مسی مسی» باعث عصبانیت ستاره پرتغالی می‌شدند.

شعار‌های «مسی مسی» هم ادامه پیدا کردند. هواداران الهلال بار‌ها در بازی امشب از نام مسی برای خشمگین کردن رونالدو استفاده کردند. در دقیقه ۲۰ بازی در صحنه‌ای جالب همه هواداران الهلال با همدیگر نام مسی را فریاد می‌زنند که باعث خلق جوی جالب در استادیوم شده است.

جو ورزشگاه باعث شده بود امشب رونالدو عصبانی‌تر از هر زمانی باشد. او در پایان نیمه اول پس از اعتراض به داور با کارت زرد جریمه شد. عملکرد ضعیف و عصبانیت رونالدو در نیمه دوم هم ادامه داشت.

در دقیقه ۸۶ و درحالی‌که بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود الهلال در جریان بود، رونالدو با علی البلیهی، ستاره الهلال که به‌خاطر درگیری‌اش با ستاره‌های بزرگ معروف است، بر سر توپی که به اوت رفته بود، درگیر شد و در این بین پس از سرنگون شدن البلیهی، رونالدو به او ضربه‌ای زد که باعث واکنش افراد حاضر در زمین شد.

در همین حین بازیکنان دو تیم و داوران بازی به سمت صحنه وقوع درگیری هجوم بردند و ثانیه‌هایی پس از اعتراض رونالدو، داور با کارت قرمز او را از زمین اخراج کرد.

ستاره پرتغالی که به‌شدت از این وضعیت کلافه بود با کارت قرمز داور آرام آرام از زمین خارج شد و بازوبند کاپیتانی‌اش را به بازیکن دیگری داد.

درنهایت این بازی حساس با گل‌های سالم الدوساری و مالکوم با نتیجه دو بر یک به سود الهلال خاتمه یافت.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

فدراسیون فوتبال عربستان خواستار اخراج رونالدو از النصر شد

محمد الشیخ، مدیر رسانه‌ای و سخنگوی سابق فدراسیون فوتبال عربستان به شدت به کریستیانو رونالدو، ستاره النصر حمله کرد.

رونالدو در آخرین دقایق بازی النصر و الهلال به علت حرکت خشن علیه علی البلیهی با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شد و از زمین اخراج شد. الشیخ  در صفحه خود در شبکه اجتماعی ایکس در پیامی نوشت: «تاسف بار است که سطح حقارت تا این حد پایین آمده و به این شرایط تاسف بار رسیده است. این استاندارد تاسف باری و این شرایط ناخوشایند به سود ستارگان نیست. اتفاقی که رخ داد این بود که رونالدو به هواداران النصر که برخی از آنها از عربستان به ابوظبی سفر کرده بودند، احترام نگذاشت و انرژی کافی را برای کسب سوپرجام بروز نداد آن هم در حالی که تیمش در لیگ عربستان و لیگ قهرمانان آسیا نیز موفق نبود. باید در مورد ماندن رونالدو در النصر در فصل آینده تجدیدنظر شود.» 

الهلال در فینال سوپرجام به مصاف الاتحاد خواهد رفت؛ در حالی که النصر باید آماده ادامه فصل شود. تیم کریستیانو رونالدو در شروع فصل فاتح جام باشگاه‌های عرب شد اما بعد از آن، از لیگ قهرمانان حذف شد و در حال حاضر، دوازده امتیاز تا الهلال در صدر جدول لیگ عربستان فاصله دارد. امید رونالدو و تیمش به کسب آخرین جام فصل، یعنی جام حذفی است که در آنجا هم کار آسانی پیش روی خود ندارد.

منبع: ورزش3
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها