|

بیانیه باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس یک بیانیه صادر کرد.

بیانیه باشگاه پرسپولیس

به گزارش شبکه شرق، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که نسبت به اشتباهات داوری تاثیرگذار در بازی با گل‌گهر سیرجان، به فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال شکایت می‌کند.

باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای اعلام کرد: «سرخپوشان ایران این هفته هم با اشتباهات تاثیرگذار داوری روبه رو شدند. این اشتباهات می‌توانست نتیجه بازی را تغییر دهد، اما تلاش بازیکنان و درایت فنی مربیان مانع از این امر شد، اما این دلیل نمی‌شود که نگرانی خود را در ارتباط با این روند ادامه دار اعلام نکنیم و به اشتباهات موعود بنیادی‌فر اعتراض نداشته باشیم. این موارد و شکایت از داور بازی امروز در نامه‌ای رسمی به فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال اعلام خواهد شد.

پرسپولیس این هفته‌ها در تلاش است اثر همین اشتباهات بر جدول رقابت‌ها را جبران کند، اما با ادامه این وضعیت، نگرانی ما بیش از پیش شده است. در این بازی هم به گواه کارشناسان داوری، یک ضربه پنالتی به سود پرسپولیس نادیده گرفته شد. همچنین اخراج سرمربی تیم منصفانه نبود و در صحنه دیگری باید بازیکن تیم مقابل با کارت قرمز روبه رو می‌شد. با توجه به رقابت سنگین در لیگ، هر یک از این اشتباهات به تنهایی قدرت تغییر نتیجه مسابقه را دارند.

در پایان نیم فصل نخست رقابت‌ها با جمع‌بندی اثر اشتباهات داوری روی نتایج از سوی کارشناسان بی‌طرف به اثبات رسید؛ برخلاف القائات عوامل بعضی تیم‌ها، پرسپولیس، بیش از همه دچار ضرر و خسران شد.»

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها