|

صعود بسکتبال ۳ نفره ایران به مرحله یک‌چهارم کاپ آسیا

تیم ملی بسکتبال ۳نفره مردان ایران موفق شد تیم سنگاپور را با نتیجه 1221 شکست دهد و به عنوان صدرنشین گروه به مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های کاپ آسیا صعود کند.

صعود بسکتبال ۳ نفره ایران به مرحله یک‌چهارم کاپ آسیا

به گزارش شبکه شرق، تیم ملی بسکتبال ۳نفره ایران با شکست سنگاپور به عنوان صدرنشین گروه به مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های کاپ آسیا صعود کرد.

در ادامه رقابت‌های بسکتبال سه‌نفره کاپ آسیا در سنگاپور تیم ایران موفق شد میزبان را با نتیجه ۲۱ بر ۱۲ شکست دهد و به عنوان صدرنشین گروه به مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های کاپ آسیا صعود کند.

در این بازی احسان دلیرزهان ۹ امتیاز،متین آقاجانپور ۵، مجید رحیمیان ۴ و محمدمهدی رحیمی ۳ امتیاز کسب کردند.ملی‌پوشان ایران پیش از این موفق به شکست تیم‌های چین تایپه،هنگ‌کنگ و چین شده بودند.

در بخش دختران نیز تیم ملی بسکتبال ۳ نفره کشورمان در چهارمین بازی خود مقابل تیم تایلند صف‌آرایی کردند، ملی‌پوشان ایران در این دیدار با نتیجه ۱۶بر۱۴ شکست خوردند و از صعود به مرحله بعد باز ماندند.

در این بازی مهلا عابدی ۹ امتیاز، نگین رسولی‌پور ۴ امتیاز و فرناز خدامرادی ۱ امتیاز کسب کردند. ملی‌پوشان ایران پیش از این تیم‌های ماکائو و کره‌جنوبی را شکست دادند و در مقابل ژاپن نتیجه را واگذار کرده بودند.

منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها